בגידה לא מינית.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בגידה לא מינית.

הודעהעל ידי שונה » 04 ספטמבר 2020, 06:26

היי דורית היקרה.
אני נמצאת בסוגיה קשה בחיי שבה אחרי שנתיים וחצי בן זוגי גילה שנפגשתי עם מישהו לפני כשנה וראה עוד כמה התכתבויות שלי עם אחרים.. דברים שלא הגיעו ולא היו מגיעים לעולם למין.
בן זוגי מרגיש נבגד, קרא את ההתכתבויות שלי שוב ושוב , חווה התפרצות כעס עצומה, ובגלל נסיונות שלי להתקרב הוא חזר בעצמו וניסה לתת ליחסים בנינו צ'אנס, אך ביום חמישי(03.09.20) (לאחר שיצא עם חברים לבר, מניחה שהיה שתוי וכשהוא שתוי הוא כעוס ומוצף יותר מבד"כ) הוא שלח לי הודעה בסגנון "תתקדמי הלאה אני מזמן לא שם",אבל אני מרגישה שאין במשפט שאמר ביטחון ואמיתה מוחלטת, בעיקר כי אמר לי שאוהב אותי וכן ניסה לתת ליחסים צ'אנס.הייתי שמחה לעצה ממך איך להתקדם והאם ללחוץ ו"לרדוף" או להרפות? אני מתקשה לאמוד את המינון המדויק של כמה אני צריכה להיות "נוכחת" ולנסות לתקן.אני לא רוצה ומפחדת להעיק.אני מכילה ומבינה את הפגיעה לו ומבינה את הכעס וכל הדברים הנלווים אבל לא יודעת איך להתנהג איתו.

בגידה לא מינית. שונה
04 ספטמבר 2020, 06:26
Re: סתם שאלה של סקרנות(שקשורה גם אלי) סתם
04 ספטמבר 2020, 08:29
Re: את בן זוגי.. שונה
04 ספטמבר 2020, 08:38
חוסר אמון זה כמו טפיל שמתיישב על האהבה דורית כהן
06 ספטמבר 2020, 05:32
Re: טעות
06 ספטמבר 2020, 06:46
תמונת ראי נבגד
06 ספטמבר 2020, 10:20