תחילת קשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תחילת קשר

הודעהעל ידי נועה » 07 ספטמבר 2020, 09:54

אהלן.
לפני חודשיים וחצי נפגשתי עם מישהי בטינדר (אני דו מינית) בתור אחת שקשה לה להמשך זאת הייתה הפתעה נעימה. סיימנו בבר ונסענו אלייה. היה לנו סקס פשוט מטורף, שכבנו איזה 4 פעמים. מאז במשך שבועיים אני ישנה אצלה כל יום(יוזמה שלה) . היא עפה עליי ברמות.. כל פעם שהייתי צריכה לחזור הביתה הייתה מנשקת אותי בטירוף כאילו טלנובלה טורקית. לגבי הסקס, היא סיפרה שלא היה לה דבר כזה בחיים, והאמת שגם לי. כבר אחרי יומיים הזמינה אותי לארוחת ערב אצל זוג חברים שלה, אחרי שלושה ארבעה ימים סגרה לנו מקום במסעדה וסיפרה לי שהיא סיפרה לאמא שלה עליי. גם הזמינה לנו נופש שהיינו. מה שהדליק לי נורה אדומה זה שלא היו לה אף פעם באמת מערכות יחסים(היא בת 30 ונראת מעולה) הייתה מערכת יחסים אחת לפני 5 שנים עם גבר שזה נגמר בזה שהוא זרק כיסאות בבית, והייתה עוד בחורה שהייתה איתה חודש ואמרה שזה נגמר לא טוב. אבל היא הרעיפה עליי כל כך הרבה אהבה שהדחקתי את המידע הזה. הרגשתי שאני חייבת שירד לה קצת ממני בשביל שאוכל להרגיש אליה.. זה הגיע למצב שלא הצלחתי לגמור בסקס והיא הרגישה ונפגעה מזה. החברים שלי צחקו שאוטוטו היא הולכת להציע לי נישואים.
פתאום אחרי 3 שבעות בערך היא התחילה להתרחק וזה היה דיי מוזר. ואז היא אמרה לי בבכי שהיא מרגישה אליי רגשות מאוד חזקים בפרק זמן כל כך קצר והיא לא יודעת מה לעשות עם כל זה. אמרתי לה בואי נתנתק שבוע, זה יותר מידי אינטנסיבי ואני לא רוצה להגיע למצב שאני בורחת ממנה.. היא לא נתנה לי באמת להתנתק.
המשכנו להיות ביחד. פתאום היא פחות יוזמת שיחה והודעות ובקשות שאני אשן אצלה. ואז היא התחילה להגיד שהיא בנאדם שרגיל להיות לבד, שיש לה רגשות הכי חזקים שהיו לה בחיים והיא לא יודעת אם היא מוכנה לזה. בסופו של דבר היא באה אליי, בקשה להתנתק, היא מנשקת אותי, עוד שניה אנחנו שוכבות והיא מספרת לי שכולם אומרים לה שלא ראו אותה מאושרת ככה ושאני המתנה הכי גדולה שהיא קיבלה בחיים. אמרתי לה אז למה? אמרה לי שהיא לא מוותרת עליי ושזה עניינים שלה עם עצמה, שיש לה הרבה תסריטים בראש והיא לא יודעת אם היא תוכל לעמוד בזה. מפה לשם אחרי כמה ימים שלחה לי הודעה שהיא חושבת עליי ומאז לא דיברה איתי 5 ימים. שלחתי לה הודעה שאני רוצה אותה ושהיא צריכה טיפול ושנעבוד על זה ביחד. שלחה לי שהיא צריכה להיות לבד ופה זה נגמר. והיא מבחינתה שאני אמשיך הלאה בחיים.
אני לא מרגישה שאני מאוהבת בה, אבל מסריט אותי הסיפור הזה... האם זה הגיוני? את כל כך אוהבת ומשחררת בנאדם? האם היא מחרטטת אותי? אני ממש בתסביך על זה..תחילת קשר נועה
07 ספטמבר 2020, 09:54
Re: כפיר
07 ספטמבר 2020, 11:03
סימנים של בעייה נפשית לא פשוטה דורית כהן
15 ספטמבר 2020, 11:17

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים