יחסים מאכזבים ועצובים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יחסים מאכזבים ועצובים

הודעהעל ידי מורן » 11 ספטמבר 2020, 16:52

היי 
נשואה שנתיים פלוס תינוק.. אולי רק ממש בהתחלה היה נחמד ומרגש ואחרי ואפילו לקראת החתונה הלך ודעך... טיפוס כל כך שונה ממני.. נלחמתי בשיניים על היחסים שלנו ... ניסיתי לאהוב מכל הלב להחיות את האהבה ואת הקשר והוא הלך וכבה לי מול העיניים. הוא כבר לא שוכב איתי כמעט בכלל... רק מידי פעם בכמה חודשים וגם אז זה כל כך חסר עומק סקס פשוט ורגיל 10 דקות מקסימום ושלום ... הוא פגע בי מאוד בלי להתכוון מין הרגשה שלא יודע להתייחס לאישה לא יודע לפנק לא יודע לאהוב... טוען כל הזמן שאוהב אותי שנמשך אלי.. אבל שהוא עובד קשה עייף וכבוי ... מרגישה שהתחתנתי עם בן אדם מאוד כבוי לא מחייך לא שמח וקשה לו להעניק לי אהבה ממש... מרגישה שהוא לא אדם רע אלא פשוט חלש מאוד מולי.. חסר אונים...ולפעמים זה משגע אותי אני רוצה גבר לידי ולא ילד קטן שאני צריכה לטפל בו ולהראות לו את הדרך... תמיד כשרבים לא מרגישה שנלחם עלי אם אני הולכת מהבית הוא נותן לי ללכת לא מתקשר ולא מתעניין איפה אני ומה אני עושה.
טוען שבגלל שאני רבה איתו כיביתי אותו מינית... מרגישה כל כך לא קרובה אליו אני כל הזמן מנסה ומנסה ליצור שיחות ואינטימיות והוא כאילו הראש שלו לא במקום.. לא מסתכל לי בעיניים הראש בפלאפון... עם כל ההתנהגויות האלה מתעקש שאוהב אותי רוצה לשקם רוצה שיהיה טוב רוצה ללכת לטיפול (לבדו) .. איך יכול להיות שההתנהגות שלו מתמזגת עם המילים? בעיני אין כל התמזגות .. אני כל הזמן מנסה להבין אותו להכיל אותו להקשיב לו לבעיות שלו לעבודה שלו ... אבל בינתיים מי מקשיב לי ? אף אחד... מי רואה את הכאב שלי? לא מרגישה שהוא רואה גם כשאני משתפת בכאב לי הוא תוקף צועק מדבר לא יפה ... מנסה להסביר לו על חשיבות של תקשורת... בקיצור מרגישה שהולכת לאיבוד לא מצליחה לנהל איתו קשר טוב מלא באהבה תקשורת ותשוקה ... כל הזמן מאבדת את זה איתו ... לא היה לי קשרים ממש רציניים לפני ... היו חברות אבל לא יחסים עמוקים ואוהבים... אני מרגישה שהוא בעייתי מאוד ... לא קולט לא חכם צר לי להגיד.. אני היא זו שתמיד אכוון אחליט... מרגישה ריקנות והכי כואב לי על הילד.... אני מתחילה להתייאש מלהילחם על היחסים האלו מצד שני לא רוצה להתגרש וממשיכה לנסות ולנסות להילחם בשיניים על הזוגיות... לא מאמינה שצריך לקפוץ מזוגיות לזוגיות כל כמה שנים מאמינה בקשר ארוך זה תמיד היה הרצון שלי קשר של שנים עד סוף החיים מכון ואמיתי משפחתי ... אני כל כך מיואשת 

יחסים מאכזבים ועצובים מורן
11 ספטמבר 2020, 16:52
Re: מזדהה סתם
14 ספטמבר 2020, 14:19
נסו להגיע לטיפול זוגי קודם כל דורית כהן
23 ספטמבר 2020, 08:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]