יחסים מאכזבים ועצובים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: מזדהה

הודעהעל ידי סתם » 14 ספטמבר 2020, 14:19

אומנם כיום אנחנו במצב יותר טוב . אבל ממש כמו שתארת רק בלי ילדים . הוא רצה לטפל רק בעצמו לא בזוגיות
היה משקיע את כולו בעבודה ומגיע מותש היה אפילן בדכאון ,לא היינו מקיימים יחסים . עד שהכל התפוצץ החלטתי לוותר , בני משפחתו נתנו לי מספר של איש שמנחה . הנחו אותי לשחק משחק שבשבילי היה האמת גם ככה . פשוט להעלם..לא לומר איפה אני..לנתק שיחות כשמגיע כל זה כדי שידרוש צד שלישי ,שהוא זה שיבקש עזרה ובסוף באמת לא היה מוכן לדבר ללא צד שלישי
אותו אדם היה קרוב אליו ונתן לי טלפון של מטפלת זוגיות מדהימה , רק מה כל אחד בנפרד ולעיתים יחד . בעלי התחבר אליה ומאז יש שינוי משמעותי בקשר בנינו .אולי צריך להדאיג את בעלך ברצינות כדי שיתעורר? גם אני איימתי לפני להתגרש ..לפעמים אפילו לקחתי תיק אבל הוא לא האמין לי כי בחיים לא עשיתי צעד

יחסים מאכזבים ועצובים מורן
11 ספטמבר 2020, 16:52
Re: מזדהה סתם
14 ספטמבר 2020, 14:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]