בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בגידה

הודעהעל ידי איילת » 13 ספטמבר 2020, 21:09

היי. מרגישה שזה המקום לשתף כי זה נושא כאוב שלא כל גל קל לשתף חברות/משפחה. 
חיה עם בנזוג כשנה וחצי אחרי היכרות ארוכת שנים וחברות קרובה מאוד בשנים האחרונות. החלטנו להגדיר אותנו כבני זוג למרות שגם לפני היינו כמו זוג רק בלי הסקס...
המגןרים המשותפים הביאו עימם לא מעט משברים וריבים אבל שנינו בחרנו להילחם ולהמשיך לגור יחד למרות שלעיתים היה נדמה ששנינו עושים את זה מתוך פחד ולא מתוך אהבה זה לזו. אחרי כמה חודשים כשהמצב התייצב החלטנו להפוך למשפחה ולעבוד על ילד. מאוד מהר זה קרה והיון יש לנו תינוק מתוקונת בת חודשיים. 
כבר מהתחלה היה קושי בתחום האינטימי לא היה פשוט לעבור ממצב חברי למצב אינטימי לי היה קל לבנזוג היה קושי וזה גרם ללא מעט ריבים בנינו... בחודש הראשון מיד אחרי הלידה הרגשתי שאנחנו בתקופה הכי טובה שלנו בלי ריבים הרבה אהבה ומגע. ואז ביום אחד זה נפסק וחזרו הריבים חייבת לציין שאני פחות מציתה אותם אלא הבנזוג הופך הרבה דברים קטנים לריבים מכוערים עד כדי השפלה ושפה מאוד מכאיבה. במקביל הרגשתי שהוא מאוד מרוחק הפסיק לגעת ללטף והיתה לי תחושה שהוא מסתיר משהו בטלפון. הנחתי שהוא רואה פורנו כי לא שכבנו הרב.פה זמן בגלל ההריון והלידה. האינסטינקט שלי אמר לי שאני חייבת להציץ בטלפון שלו וגיליתי שהוא מנהל רומן עם בחורה שעובדת איתו זה התחיל בהתכתבויות סמוך ללידה ולאחרונה הם התחילו להיפגש ולהזדיין מספר פעמים בשבוע. הוא עובד בעבודה שיוצא הרבה בערב ולכן תמיד יש לו תירוץ לצאת. בעוד שאני בבית עם התינוקת מטפלת בה ודואגת לה מרדימה ומרגיעה אני מגלה שהוא מזדיין עם מישהי אחרת שאג מההתכתבויות שלהם היא מכירה אותי ויודעת שרק ילדתי. 
תאמי מרגישה שיש לי על החזה משקולת של 100 טון אני לא מפסיקה לבכות וממש כואב לי. היום כבר לא יכולתי ושאלתי אותן אם הוא רוצה לחיות איתי. התשובה שלו היתה שברור ועובדה שהוא לה איתי וניסיתי חהסתיר את מה שאני יודעת ופשוט לא יכולתי. הורדתי את טבעת האירוסין שקנה לי ואמרתי לו שאני יודעת שהוא מזיין מישהי אחרת בזמן שאני בבית מטפלת בתינוקת. הוא הכחיש. אבל אמרתי לו שאני יודעת ובשלב מסויים לא הודה אבל גם לא המשיך להכחיש. 
קשה לי. אני לא רוצה להרחיק את הקטנה ממנו היא לא אשמה ואני רציתי להקים איתו בית חם ומשפחה ולא להיפרד עם תינוקת שרק נולדה. וכרגע המחנק בגרון הוא ישן במיטה לידי ואני לא מסוגלת להירדם כבר כמה לילות. 
מה עושים איך ממשיכים? איך קמים על הרגלים וממשיכים לחיות באותו בית אחרי שמגלים כזה דבר? 

בגידה איילת
13 ספטמבר 2020, 21:09
Re: ליבי איתך ווואווו
14 ספטמבר 2020, 00:57
בנות ישראל ליאור א
14 ספטמבר 2020, 02:54
Re: טוהר
14 ספטמבר 2020, 08:17
Re: את חייבת תמיכה יעל
14 ספטמבר 2020, 18:28
חשוב לעבד את האירוע הקשה הזה עם איש מקצוע דורית כהן
23 ספטמבר 2020, 09:05