זו אני שלא בסדר?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זו אני שלא בסדר?

הודעהעל ידי שירן » 14 ספטמבר 2020, 08:22

דורית שלום,

אני ובן זוגי כבר שנתיים וחצי ביחד. בן הזוג שלי אדם 'חברותי' יתר על המידה, אחד כזה שאוהב לנהל שיחות גם עם אנשים זרים- תמיד ימצא על מה לדבר, הוא נהנה מזה ואוהב את זה, לשאול ולשמוע..
לי באופן אישי זה דיי מפריע (בעבר חוויתי איתו כמה מקרים שצרמו לי מאוד) למשל, כשטסנו יחד לחו"ל ולא יכולנו לשבת יחד, מישהי ישבה לידו והוא ניהל איתה שיחה במהלך שעות הטיסה..כשאני במושב אחר.
אציין ואומר שבגדו בי בעבר, ועל כן הנקודה אצלי רגישה מאוד. אני מפחדת מפלרטטנות, וחושבת שכן היו פעמים שההתנהלות שלו הייתה לא במקום.
יצא שבעבר הוא  היה מעגל פינות בדברים שהיה מספר לי והייתי תופסת אותו בהרבה 'אי דיוקים'. דבר שהגדיל אצלי את הקושי בלסמוך עליו. לאחרונה אני מתחילה לחוש ממנו חוסר סבלנות בנושא, הוא טוען שאני חייבת להפסיק עם החשדנות וה'חקירות' ומבקש ממני פשוט לסמוך עליו.
ולי קשה לעשות זאת! כי דברים רצים לי בראש.. אני יודעת שהוא לא יבגוד בי, אבל נראה שהוא אדם 'פלרטטן' מטבעו (לא יודעת אם זו המילה הנכונה להגדיר אותו..אין בשיחות שלו רמיזות מיניות או משהו בסגנון, ובכל זאת.)
אני מנסה להבין עם עצמי- האם זו אני שלא בסדר? האם זו אני שרגישה במיוחד לנושא בעקבות צלקות שנשארו איתי מקשר שהיה בעבר? ואיך את חושבת שהוא צריך לנהוג כלפיי בסיטואציות האלה? כי כשהוא מתעצבן עליי אני מרגישה שהוא לא מכיל אותי עם החששות שלי..ולא מרגיע, מה שגורם לי לחוש שאני מתפוצצת מבפנים ושאין לי יכולת לשחרר את זה..
עזרתך בנושא וחוות דעתך תתקבל בברכה.
תודה!

זו אני שלא בסדר? שירן
14 ספטמבר 2020, 08:22
Re: חשוב היה לי להוסיף.. שירן
14 ספטמבר 2020, 08:32
Re: כל כך מבינה אותך מורן
14 ספטמבר 2020, 08:37
Re: לא סביר בכלל
14 ספטמבר 2020, 09:55
חושב קצת אחרת מקודמיי חדש כאן
15 ספטמבר 2020, 19:45