זו אני שלא בסדר?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חושב קצת אחרת מקודמיי

הודעהעל ידי חדש כאן » 15 ספטמבר 2020, 19:45

זה נכון שאת אמורה לקבל את בן זוגך כפי שהוא, אבל הדבר הזה הוא הדדי... כמי שיודע שנפגעת בעבר הייתי מצפה ממנו לקבל אותך כמו שאת, ולהכיל אותך יותר בהקשר הזה, ולא כזה נורא יהיה למתן מעט התנהגויות מסוימות שממש מפריעות לך, לפחות להראות השתדלות ופתיחות.

לדעתי למחוק התכתבויות זה לא משדר כנות, זה לא אומר שבוגד בך, זה כן אומר שהוא סוגר את עצמו בפניך, ולדעתי זה לבדו סימן לא טוב לזוגיות שלכם ללא קשר לסיבה למה עושה את זה.
מהצד שלך מעורבות זה בסדר התערבות לא, גם אם בוגד בגד או יבגוד, תחשבי אם זה מה שאת רוצה בזוגיות שלך, כל הזמן לחשוד ולחקור עזבי רגע אותו, מה כיף פה בשבילך?

אני חושב שאת צריכה לשאול את עצמך אם האופי שלו מתאים לך, ואם היית מוכנה בעצמך לכל מה שאת מבקשת ממנו, לפי זה תדעי אם את בסדר יותר או פחות.

זו אני שלא בסדר? שירן
14 ספטמבר 2020, 08:22
Re: חשוב היה לי להוסיף.. שירן
14 ספטמבר 2020, 08:32
Re: כל כך מבינה אותך מורן
14 ספטמבר 2020, 08:37
Re: לא סביר בכלל
14 ספטמבר 2020, 09:55
חושב קצת אחרת מקודמיי חדש כאן
15 ספטמבר 2020, 19:45
לגעתי זו תכונת אישיות עמוקה אצלו, עליך לקבל... דורית כהן
23 ספטמבר 2020, 11:18