קשר חברי עם האקס - מעוניינת ביותר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מממ

הודעהעל ידי אני » 06 אוקטובר 2020, 15:56

מרגישה שאני כתבתי את זה. כי עברתי בול אותו דבר. קשר שהתדרדר בהדרגה (5 שנים) מלא ריבים... בסוף פרידה בהחלטה משותפת. פרידה שהתחרטתי עליה וניסיתי לחזור אך הוא כבר היה עם אחרת. לאחר שלא הלך לו איתה ולא בא לו עליה הוא יצר קשר אחרי 3 חודשים של ניתוק קשר מוחלט. אני בתמימותי שכנעתי את עצמי שהוא אוהב אותי (זה מה שהוא אמר לי). היינו נפגשים פה ושם אחת לשבועיים שלושה.. רב המפגשים ביוזמתי. ברגעים של כנות היה אומר שלא יכול לחזור לזוגיות איתי שוב. אבל מצד שני גם לא הפסיק את הקשר והיה חוזר וטוען שאוהב אותי. הרגשתי תמימה וטיפשה. המצב הזה גרם לי לדיכאון קשה, הרגשתי מנוצלת, ולא בקטע מיני אלא בקטע שהבנאדם משתמש בי בתור חברת נפש במקום להתמודד כמו גבר עם הפרידה. בסופו של דבר עברתי תהליך ועם הזמן התחלתי להרגיש שלא אוהבת אותו בכלל. כל פעם שנפגשנו ההרגשה הייתה אחרת, כבר לא נהניתי כמו פעם לא מהשיחות ולא מהמגע, פשוט מכלום. עד שכבר הבנתי שאני לא שם. וניתקתי קשר בעצמי. העצה שלי אלייך: תנתקי קשר. אם היה רוצה אותך לא היה נפרד ממך. מי שאוהב לא עוזב. ומי שעזב כנראה לא אוהב. מה שנשבר לא בר תיקון. כיו לאקס שלי כך גם לאקס שלך יש אינטרסים חהיות איתך בקשר. זה לא אומר שהוא רוצה לחזור אלייך. שיהיה בהצלחה.

קשר חברי עם האקס - מעוניינת ביותר סיוון
21 ספטמבר 2020, 10:02
Re: לא סביר בכלל
23 ספטמבר 2020, 05:00
לא מתאים כאן "לשכנע" דורית כהן
05 אוקטובר 2020, 12:31
מממ אני
06 אוקטובר 2020, 15:56
Re: דעתי אחת
06 אוקטובר 2020, 16:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר