להלחם על קשר שלא עבד מעולם

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי תומר » 22 ספטמבר 2020, 10:07

אנחנו נשואים קצת יותר משנה, יש לנו רכב משותף ודירה שאומנם קניתי לבדי לפני ההכרות איתה, וכנראה אצטרך להתחלק איתה בה, אבל זה לא מה שכואב לי.
לא יודע איך להסביר.. זה כמו שיוצאים לדייט שעל פניו יש הרבה "וי" ברשימה אבל בתכלס שום דבר לא מתרומם מבחינת חיבור או ריגוש או סקרנות.
שנינו היינו אחרי זוגיות ארוכה והרגשנו מעט בודדים וקצת נשאבנו לתחושה של הפורקן ההדדי וזה מה שהוביל להריון. 
למה התחתנו.. כנראה שהיינו תמימים והאמנו שיהיה בסדר, כנראה כשיש לך ילד בדרך אתה נוטה לחשוב לטובת הילד וזה לנסות להקים משפחה.
לא יודע אם יש מה להציל כי אני כבר לא שם, אבל אני יודע שאחרי שנתגרש נקודת ההתחלה שלי תהיה קשה יותר, אני כבר לא כל כך צעיר, התחתנו לפני קצת יותר משנה, הילד קטן.. ברור לי שיהיה לי נורא קשה למצוא זוגיות שאני שואף אליה.
גם אני לא הייתי מוכן לצאת עם אשה עם ילד.. והאמת עד היום עדיין לא רוצה

להלחם על קשר שלא עבד מעולם תומר
21 ספטמבר 2020, 12:44
Re: אחת
21 ספטמבר 2020, 22:49
Re: תומר
22 ספטמבר 2020, 10:07
Re: אחת
22 ספטמבר 2020, 17:51
לאחת נבגד
22 ספטמבר 2020, 09:39
Re: טעות