להלחם על קשר שלא עבד מעולם

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי אחת » 22 ספטמבר 2020, 17:51

לא בטוח שתצטרך לחלוק איתה את הדירה, אבל זה לא פורום משפטי וזה לא העיקר.

נדמה כאילו אתה שוקל להישאר נשוי רק כי אתה חושש שלא תוכל למצוא את הקשר שאתה שואף אליו: עם בחורה צעירה, רווקה ללא ילדים. כמה שתישאר יותר, תהיה יותר מבוגר ותתרחק מהאידאל שלך. (אני מודה שכואב לי לשמוע על משפחה שמתפרקת ועל הסבל של הילד גם אם נשמע שבמקרה שלכם זה הכי מוצדק בעולם)
אז ברור שכמה שיש לך יותר דרישות אז ההיצע שלך יותר מצומצם, בדיוק כמו בחורה שמעוניינת רק בבחורים מעל 1.85,  עם דוקטורט ועיניים כחולות.
זה לא אומר שאין לך סיכוי- יש פה ושם רווקות שמתחתנות עם גרושים עם ילדים, ולהפך. תצטרך להתאמץ יותר.
אגב, בתור גרושה עם ילדה שחיה בחו"ל, אני יוצאת לדייטים גם עם גרושים אבל בעיקר עם רווקים, משום מה. יש פה מלא רווקים מזדקנים בלי ילדים. הנקודה היא שאני לא "מפילה" את הילד עם מי שאני יוצאת איתו. אני לא מחפשת אבא לילדה שלי, כבר יש לה. אז חוץ מזה שיש קצת בעיות לו"ז, אני משתדלת שהצד השני לא "יסבול" מזה שיש לי ילדה. אם וכאשר זה ייהפך למשהו רציני מאוד, אז נראה. 

נבגד יקר, יש כמה משתמשות כאן עם הכינוי אחת, אני לא זאת שכבת לה אימייל (לצערי)

להלחם על קשר שלא עבד מעולם תומר
21 ספטמבר 2020, 12:44
Re: אחת
21 ספטמבר 2020, 22:49
Re: תומר
22 ספטמבר 2020, 10:07
Re: אחת
22 ספטמבר 2020, 17:51
לאחת נבגד
22 ספטמבר 2020, 09:39
Re: טעות
23 ספטמבר 2020, 04:48