הוא מדהים אבל.. לא מצליחה להתאהב

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: ביקשת דעה..

הודעהעל ידי אניה56 » 29 ספטמבר 2020, 13:34

קודם כל מודה לך על תגובתך!

לצערי מה שהבנת לא מדוייק... אני לא מאוהבת בבחור. בחודש הראשון להיכרות מאוד התלהבתי ומאז היתה ירידה בהתלהבות בעקבות ההתנהגויות שציינתי (לא פירטתי הכל אבל זה העיקר) והמצב נשאר סטטי. כפי שציינתי, כן קיים "שיפור" ברגש ואני מרגישה יותר התלהבות ממנו (לא הייתי מגדירה את זה אהבה) אבל פעמים רבות גם סלידה בשל ההתנהגות שלו שגורמת לחוסר רצון להיות בקרבתו.
אני מתלבטת ונשארת למרות הקשיים לא כי אני מאוהבת, אלא כי לתפיסתי בגילי הייתי מצפה כבר למצוא בחור לחיים... בלי המשחקים והשטויות שהיו עד כה בחיי הזוגיים. אני מוצאת בבחור הזה המון תכונות חשובות ומדהימות שהתקשתי למצוא בגברים אחרים עד כה.
לא אשקר... ללחץ והתסכול מהרווקות יש כאן חלק וככל הנראה אם הייתי בת 20 הייתי חותכת מזמן. אבל אני בוגרת יותר ויכולה לקבל את העובדה שקשרים יכולים להבנות ושאני יכולה להפסיד קשר נהדר אם אוותר מהר מידי. 

שאלתי נכתבה כאן כדי לעורר בי תובנות נוספות וכדי לנסות להבין האם על סמך דעתכם או נסיונכם האישי, יש מקום להמשיך קשר שכזה או שאני אמורה להבין שאם ככה אני מרגישה אחרי חצי שנה זה ככל הנראה חסר סיכוי.

הוא מדהים אבל.. לא מצליחה להתאהב אניה56
28 ספטמבר 2020, 19:57
Re: ביקשת דעה.. אלמוניקו
29 ספטמבר 2020, 09:57
Re: ביקשת דעה.. אניה56
29 ספטמבר 2020, 13:34
Re: בעצם ענית לעצמך סתם
29 ספטמבר 2020, 15:02
חשוב להתאהב, אבל זה לא שורד ברוב המקרים אחרי שנה שנתיים... דורית כהן
11 אוקטובר 2020, 07:22

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר