נשואים 11 שנה (!)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נשואים 11 שנה (!)

הודעהעל ידי יעלי » 04 אוקטובר 2020, 21:46

לא יודעת מאיפה להתחיל.
קצת מבולבלת.
החיים שלנו *בעיקרון* הם טובים, אבל הם לא בדיוק. אני לא באמת מרוצה מחיי הנישואים שלי. 
יש לי מודעות גדולה לזוגיות ותמיד השקעתי מעל ומעבר. גם הוא-די היה משקיע, אבל משהו מתפספס לנו. 
בכשלוש השנים האחרונות, אולי יותר, אני מרגישה שינוי לרעה.
אז בגלל המצב הכלכלי, ובגלל העישון שלו שמפריע לי מאד ומפריע לו שמפריע לי.. ובגלל ששנינו בתהליך של התפתחות כלכלית לאחרונה, ובגלל שאני רזה מידיי ומתכננת לבצע ניתוח אבל כבר המון זמן זה לא קורה (חשוב לי וגם לו), ובגלל שאין לי חברה, ולו דווקא יש המון, ובגלל כל  מיני סיבות או תירוצים- אין לנו איניטימיות. יש סקס, סדיר, אבל אין תחושה של קירבה. גם לא נשיקות ולא חיבוקים נעימים.
התחושה שלי- שהכל טכני. החיבוקים, הסקס, המחמאות של פעם במליון שנה...
אני רזה מאד, וחוץ מההציצי (נכון, זה המון...) אני נראית נפלא. מתאפרת טוב, מטופחת, מריחה, אבל הוא כאילו לא רואה את זה. אני מחכה לאהבה במובן המילולי שלה, ומרגישה חסר.
לא רוצה לחשוב על גירושין, אין פה באמת סיבה, זה לא מרגיש לי נכון "לשבור את הכלים" כשמשהו לא הולך ולהתחיל לבנות הכל מהתחלה... אבל גם לא רוצה לוותר על חיים עם תשוקה וחברות איתו. 
השאלה- איך יוצרים תשוקה במצב הזה? במצב ששנינו טרודים עד מעל הראש, ויש ילדים קטנים, והוא לא חש בחסר ואני פגועה מזה?
עוד לא דיברנו על זה ממש, לא בא לי לפתוח את זה מולו כי אז אני בסה"כ מוסיפה לו מטלות ליומיום... זה לא באמת רומנטי... וגם- מרגיש לי קצת מסכן לבקש תשומת לב כשלו הכל טוב ורק אני מרגישה שהקשר שלנו חסר...
אשמח לשמוע מה אתם חושבים ואם יש עצות...
תודה 

נשואים 11 שנה (!) יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:46
וזה עצוב>> יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:59
Re: לגבי הרזה מדיי סתם מישהי
06 אוקטובר 2020, 10:55
Re: את כל כך לא סתם:) יעלי
06 אוקטובר 2020, 23:11
Re: תודה :) סתם מישהי
07 אוקטובר 2020, 07:29