נשואים 11 שנה (!)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: את כל כך לא סתם:)

הודעהעל ידי יעלי » 06 אוקטובר 2020, 23:11

הי, סתם מישהי, את ממש לא סתם!!
אני אלך לפי הסד שכתבת:
זה לא שהחזה שלי קטן, אלא הוא פשוט אין. לא בהגזמה, לא כמעט, אין שום דבר. העצמות שלי מאחורה בגב- השכמות- בולחות. מקדימה לא בולט כלום.
הניתוח הוא יותר יצירה מאשר הגדלה, כך שהוא נראה לי יותר מאסטתי, ו--כן. זה לגמרי מוריד לי את הביטחון.
אני כמעט מהממת, לא מצליחה לאהוב את עצמי כך. כמו שאדם חסר רגל לא יכול לחשוב שהוא נראה טוב. זה חוסר. 
אין לי כבר חשק לדבר איתו על זה. פעם הייתי מנסה להסב את תשומת הלב שלו למצב. לרוטינה היבשה ושככה לא אמורה להיראות זוגיות ולא כדאי לנו להמשיך "כמו כולם" ובסוף להיות זוג מכורח המציאות. 
הייתה על הסכמה מלאה והבנה. הבעיה- וזה בעיקר מה שפוגע בי- שהוא כנראה לא מרגיש חסר. הזוגיות לא חסרה לו. דברים אחרים ממלאים אותו. 
לעומתו- אני עם כל העיסוקים "סוחבת" את מצב היחסים ביננו במהלך היום. חושבת על זה כל הזמן, מתכננת איך לשנות/ לדבר/ להתייאש...
*נשמע שהוא לא נותן לך תחושת בטחון ריגשי ותצטרכו לדבר על זה*- זאת שאלה בעצם- איך מתחילים לדבר על זה? איך אני אמורה להציג לו את המצב גם באופן שיעורר בו מוטיבציה לפעול וגם שלא יאיר אותי כמו מסכנה שחסר לה תשומת לב?
החברים שלו ברובם הם מאד "מחוץ לבית" כך שהוא כאילו כל הזמן בקשר טכני איתם אבל כמובן זה תמיד נגרר ומתעכב לשתיה וארוחה קטנה וכאלה.. אין לי דרך להצטרף אליו כי יש ילדים ואין סידור לילדים. לא כל כך מעשי:/
מפריע לי שאין לי חברות, התחלתי עבודה חדשה עכשיו, שכמובן נפסקה בגלל הקורונה, חבל.
בכל אופן היה לי טוב לקבל את התגובה שלך,
את נשמעת מדהימה ממש,
תודה לך!

נשואים 11 שנה (!) יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:46
וזה עצוב>> יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:59
Re: לגבי הרזה מדיי סתם מישהי
06 אוקטובר 2020, 10:55
Re: את כל כך לא סתם:) יעלי
06 אוקטובר 2020, 23:11
Re: תודה :) סתם מישהי