נשואים 11 שנה (!)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: דורית, את פה?

הודעהעל ידי יעלי » 08 אוקטובר 2020, 09:13

זה כל כך לא פשוט
כשהוא מבין שזה לטובת הזוגיות- זה ברור, והוא יתאמץ. הבעיה היא שהוא לא באמת חסר בזוגיות הזו. טוב לו.
אני לא מטרידה אותו, לא דורשת, לא ממש נוכחת, וזהו. חוץ ממני יש לו הרבה דברים אחרים.
יש לו עבודה מהבוקר המוקדם מאד עד הצהריים, חוזר עייף מת, אחרי שהוא יישן קצת יש לו עיסוקים נוספים מחוץ לבית, כל מיני מיזמים "ציבוריים" וכל מיני עזרות, ואנשים שצריכים אותו...
בלילה הוא כבר ממש חייב לישון כי עוד רגע כבר צריך לקום, אז אני לא מרגישה בנוח לפתח שיחה של "סתם", כי גם חבל על הזמן, וגם הוא לא במיטבו כדי לדבר, אז יוצא שזה ככה נמרח ונסחב כמה חודשים.
אולי זה באמת הגיעו מים עד נפש.
ניסיתי למצוא עיסוקים נוספים, אבל זה לא ממש יעיל, כי אני גם עמוסה ביומיום, והילדים בבית, והבית דורש תחזוקה שוטפת, ויוצא שאין לי זמן לתחביבים אחרים.
אני אומנם בונה כמו חומה אדישה שלא אצטרך את תשומת הלב שלו, אבל אז אני שואלת: אז למה אנחנו ביחד??? לנהל משק בית משותף??? על תקן עוזרת/מנקה/כובסת/מטפלת??? ולאט לאט עם הזמן זה מגיע לי לגרון. כבר קשה לי להמשיך ככה.
אז צריך להיות אסרטיביים וליצור אינטימיות. אבל איך???
אפילו בסקס אני לא מרגישה שאנחנו נפתחים רגשית. זה די טכני. 
בחוץ אני די מצליחה, ואוהבים אותי, אבל אין הרבה, וגם-- אין תחליף לאהבה. לזוגיות. לא משנה כמה כל העולם יחמיא לי:/
אז באמת, איך אני יכולה ליצור אינטימיות בחיים שכאלה?
איך אפשר לגרום לו "לחזר" קצת? (עשיתי משהו חדש בשיער, הראיתי לו, הוא בקושי הנהן!!! למה רק אנשים אחרים מעריכים את המראה שלי???)
ותודה על ההקשבה שלך!

נשואים 11 שנה (!) יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:46
וזה עצוב>> יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:59
Re: לגבי הרזה מדיי סתם מישהי
06 אוקטובר 2020, 10:55
Re: את כל כך לא סתם:) יעלי
06 אוקטובר 2020, 23:11
Re: תודה :) סתם מישהי
07 אוקטובר 2020, 07:29
Re: דורית, את פה? יעלי