נשואים 11 שנה (!)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

וואו. את פשוט מדהימה

הודעהעל ידי יעלי » 08 אוקטובר 2020, 22:18

חברה כמוך אני צריכה:)

את צודקת בכל מילה, צודקת שזה כואב.
כן. אני מחפה על הפגמים שלי. אני לא אותה אישיות לידו. אני לא מצייצת מה שלא נשמע לו טוב, אני לא מבטאת שום כעס/ רצון/ צעקות וכו' (אבל עצבות כבר לא כל כך קל להסתיר), אני ממש כמו שאמרת "יפה ושותקת". תמיד מנסה למצוא חן בעיניו. ויאיפהשהו אני אולי "מובן מאליו"
זה מה שקשה לי להרגיש: אני אחרי לידות, ושטוחה! אנשים מתפעלים כולם, הוא לא מעריך בכלל. נכון שלא השגתי את במאמץ, אבל נראה לי שאת מבינה..
וכשהייתי בעבודה- הייתי פורחת! שמחה, מביעה דעה, כולם מעריכים, נראית טוב אולי יותר מכולם, אני לא מתנשאת בגלל זה, אבל זה נחמד להרגיש שאת יפה. ובבית- כלום.
אני עכשיו בהחלט מבינה- לדרוש מה שזוגיות אמורה לתת לי. לזה התכוונת, לא?
אני כל כך פוחדת ממריבות שזה הזוי. אף פעם לא רבנו ממש. אבל המון פעמים אני הייתי מסתגרת מאד ולא מסוגלת לתקשר איתו או לאהוב אותו, עד שעכשיו אני כבר מרגישה כמעט כמו זרים.
רחוקים הימים שהיינו "זוג":(
וזה כל כך חסר לי!!!! שאני נגמרת!!!
הרי אני לא דפוקה. אני לא מכוערת/ טיפשה/ רעה/ נודניקית/ "יושבת על הראש" וכל זה. ובכל זאת אין אהבה??
הרי כל הטענות של כל הגברים זה שהאישה אולי לא יפה/ מטופת/ משקיעה/ או שהיא מידיי מבזבזת וכל מיני דברים שאני לגמרי לא. אז מה כן להיות????
את מכוונת אותי להבנה שאם ממילא הוא לא מעריך או לא משנה לו, אז לפחות לדאוג לעצמי. תביני- לא קניתי לעצמי כלום לחגים! כי אני לא "בזבזנית". 
נגמר. אני אלמד להיות אסרטיבית יותר?

נשואים 11 שנה (!) יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:46
וזה עצוב>> יעלי
04 אוקטובר 2020, 21:59
Re: לגבי הרזה מדיי סתם מישהי
06 אוקטובר 2020, 10:55
Re: את כל כך לא סתם:) יעלי
06 אוקטובר 2020, 23:11
Re: תודה :) סתם מישהי
07 אוקטובר 2020, 07:29
Re: דורית, את פה? יעלי