שאלה לגבי קשר עם אחר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פעלת נכון

הודעהעל ידי דורית כהן » 14 אוקטובר 2020, 09:03

חני היקרה, זהו אכן מצב ביש. פעלת מאד נכון כאשר הבהרת לו שאין מצב והתרחקת ממנו. העובדה שהוא התאהב בך מדליקה לי אור אדום לגבי מערכת היחסים שלו אם אחותך, אישתו. ברור שיש כאן בעייה, וכאשר הוא יבין שלא יהיה כלום ביניכם הוא עלול בהחלט לפנות למישהו אחרת ולבגוד באחותך - משהו שאולי כבר נעשה...זו דילמה קשה, האם לסםר לאחותך או לא. הופל עלייך תיק כבד, צר לי שזה כך. ואין כאל תשובה מובהקת לכאן או לכאן. יתכן שאחותך מודעת ומעלימה עין, ויתכן שאחותך לחלוטין לא יודעת כלום. במקרה כזה האם נכון לעורר אותה? להדאיג אותה? ומצד שני - השנים עוברות והיא לא נהיית יותר צעירה - האם לשתוק זה חברי מצידך? אולי את יכולה להתייעץ בדיסקרטיות עם בת משפחה קרובה אחרת ולשמוע מה היא חושבת על הדילמה הזאת. הצד החיובי בסיפור שלך הוא שהמשיכה איננה הדדית ביניכם, אחרת היית במקום הרבה יותר מסובך - נמשכת אל גיסך ובוגדת באחותך. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

שאלה לגבי קשר עם אחר חני
05 אוקטובר 2020, 19:11
הכותרת שלך מטעה כן כן גם אני
06 אוקטובר 2020, 05:39
Re: לחני אחת
06 אוקטובר 2020, 16:51
Re: חני נוגה
13 אוקטובר 2020, 09:04
פעלת נכון דורית כהן