לי זה לא יקרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: וואו

הודעהעל ידי orit » 07 אוקטובר 2020, 14:35

כמה רגשות צפו בי שקראתי את הסיפור שלך.. 
שאגב רשמת בצורה סוחפת ונפלאה !

קשה לי שלא להזדהות במצוקה והכאב שחשת בזוגיות הזו, אני בהחלט מעריצה את עקשנותך וסבלנותך כלפי אותה בחורה זה ראוי להערכה. נשמע שמדובר בבחורה עם "נפש פצועה" שבנתה סביבה אינסוף חומות ומגננות. ולכן, אני לא בטוחה שהיא הבינה שההתנהגות שלה לא תקינה או "נצלנית" לפי אמות המידה והמוסר שלך. תזכור שברגע שאתה משווה התנהגות של אדם אחר לנורמות של עצמך, אתה נכנס ל"דרך ללא מוצא" מבחינת דרך ההסתכלות שלך כלפי אותו אדם. תזכור שאין דבר כזה אמת "אבסולוטית" זה מה שיפה בעולם אך מה שהופך זוגיות לדבר כזה מורכב.

אני לא יודעת מה עברת מאז, אולי כבר מצאת זוגיות בריאה ומתאימה יותר עבורך. אבל טיפ קטן - נשמע שיש לך צורך פנימי כלשהוא "להציל", ושתדע לך- שזה לא מקום שאתה רוצה להיות בו בזוגיות ! בן זוג שצריך "לטפל בו" ו"לחנך" אותו שואב הרבה מאוד אנרגיות ועלול לגורם לכעס ומרמור שיכול לבסוף להתפרץ לאלימות פיזית. בדיוק כמו שקרה לך.  

הייתי מציעה לך לברר עם עצמך מדוע יש לך צורך שכזה, ולנסות להבין את השורש של זה, אחרת אתה עלול למשוך אליך עוד בחורות כאלה בעתיד..

בהצלחה לך!

לי זה לא יקרה מישהו
06 אוקטובר 2020, 11:26
Re: חותמת על הסייפא של דבריך יונית
06 אוקטובר 2020, 17:23
Re: נקודה תגובה
07 אוקטובר 2020, 08:00
Re: וואו orit
07 אוקטובר 2020, 14:35
Re: הו, רגשות... אולי פצועה
09 אוקטובר 2020, 07:39
Re: סיפור מוזר SYS