התלבטות לגבי המשך קשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התלבטות לגבי המשך קשר

הודעהעל ידי בדוי » 08 אוקטובר 2020, 14:00

צהרים טובים דורית :)
אשמח לשמור על שם בדוי אם זה בסדר..
אני נמצא כבר כמעט שנה בזוגיות עם בחורה בת 33 רווקה שהכרתי בטינדר
אני רווק, בן 40, איש עסקים, חייתי לא מעט בקו תל אביב ארה"ב בעשור האחרון
ובזמן האחרון התמקמתי בארץ ואני כבר מעוניין להקים משפחה ולהתמסד.
אין לי מילה רעה לומר על בת זוגתי, בוגרת חכמה מקסימה, יש אחלה סקס אנחנו חברים טובים, ואנחנו גם באותו שלב בחיים.
הבעיה שזה פחות או יותר נגמר שם. כלומר.. מעבר לפרטים הטכניים שמתאימים ל"רשימת המכולת" השטחית של שנינו, אני מרגיש די משועמם בקשר הזה. הקשר הזה לא מעורר בי אמוציות ותשוקה כמו שאני רגיל מקשרים קודמים. משהו בחיבור ובכימיה בינינו מרגיש חסר על גבול הלא קיים. פתחתי איתה את הנושא, היא אמרה שגם אצלה יש תחושות דומות אומנם לא כאלה דרמטיות כמו אצלי, אך היא מרגישה שנוכל לבנות אחלה משפחה, ובגלל שבסופו של דבר תשוקה ואהבה נגמרת ומה שנשארת זו החברות.. אז היא לא רואה סיבה שלא להתקדם ובטח לסיים.
אני יכול להסכים איתה שמכל הקשרים שעברתי עם הנוכחית מרגיש שיהיה הכי קל ונוח לחיות ולגדל משפחה.. אבל אני מרגיש שאני מתפשר על הצרכים הרגשיים שלי. מנגד אני גם לא יכול שלא להתייחס לעובדה שאני כבר לא בן 25 ולא 30.
אשמח לדעתך :)

התלבטות לגבי המשך קשר בדוי
08 אוקטובר 2020, 14:00
כמה נקודות למחשבה דורית כהן
14 אוקטובר 2020, 08:21

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]