משבר אמון בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר אמון בזוגיות

הודעהעל ידי אאא » 14 אוקטובר 2020, 14:52

שלום,
אני ובעלי נשואים תקופה ארוכה + ילדים.
כמו כל זוג רגיל הזוגיות שלנו ידעה עליות ומורדות בטווח הנורמה, והאהבה ודאגה אחד לשני תמיד היתה 
גם כשהיו ויכוחים תמיד השלמנו זמן קצר אח"כ.
לאחרונה גיליתי שהוא מתכתב בצ'אט עם נשים ומנסה להכיר נשים אחרות,זה מאוד מאוד מפריע לי.
ובאחד הצ'אטים הוא אפילו כתב שהוא נסע במיוחד למישהי כדי לקיים איתי אקט מיני - הייתי בהלם מוחלט.....
כשאנחנו מקיימים יחסי מין 1-2 פעמים בשבוע אנחנו משתדלים לפנק אחד את השני.
וכשנשאל בצ'אט איך הוא יכול ומסוגל לעשות כזה דבר הוא כתב שסוג עבודתו הוא בעיקר ביציאות ונסיעות לכן הוא יכול. 
היה לנו ריב קשה בגלל זה וכבר למעלה מחודש שחיי אינם חיים, בוכה בלי סוף וויכוחים בלי סוף עד שאפילו דיברנו על גירושין.
אני כרגע בחוסר אמון מוחלט ממנו.
סוג עבודתו היא אכן ביציאות ונסיעות מרובות כך שאינני יודעת היכן הוא נמצא כל הזמן וגם כשמספר לי היכן היה - נכון להיום אינני מאמינה וחוששת כל הזמן. 
הוא כמובן אומר לי שאני מדמיינת וממציאה, הוא מודה בהתכתבות בצ'אט אבל אומר שזו התכתבות אנונימית ושקרית, ושלא בגד בי אף פעם ומה שכתב זה שקר ושלא נסע לשום מקום ולא קיים שום אקט מיני עם אף אחת, רק הבעיה שכמעט כל מה שכתב בצ'אט היה אמיתי. 
ביקשתי ממנו שיביא הוכחות שלא נסע וכמובן שאינו רוצה בטענה שאינו יכול להביא כלום. 
לפני כשנתיים גיליתי עוד התכתבות עם מישהי שהוא הכיר בעבודה - התכתבות שכללה בדיחות גסות גם זה מאוד הפריע לי - דיברנו על זה והוא הבטיח שיפסיק - לא נראה לי שהוא יצא עם אותה אישה כי היא מבוגרת ממנו אבל נפגשו ביחסי עבודה וכל הפלרטוט וההתכתבות בבדיחות גסות שאינן קשורות לעבודה מפריע לי 
אני ממש לא קנאית ולעולם לא הייתי כך אבל מאז המקרה שגיליתי אינני מאמינה לו לכלום.
יש לנו ילדים מקסימים ולאחר מחשבה נוספת אני לא מעוניינת לפרק את המשפחה כי בסך הכל הכללי הוא בן אדם טוב, שלא יודעת מה הביא אותו למעשה הזה..
אשמח לעצה.
תודה

משבר אמון בזוגיות אאא
14 אוקטובר 2020, 14:52
לבוא עם המשבר לייעוץ זוגי בהקדם, לפני תופעות הלוואי דורית כהן
20 אוקטובר 2020, 07:57

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]