נפגשים מעט

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נפגשים מעט

הודעהעל ידי רוני » 16 אוקטובר 2020, 05:21

אני והבן זוג כבר שנתיים ו8 חודשים יחד, אוהבים אחד את השניה מאוד ומדברים כל היום בואטסאפ.
גרים דקה אחד מהשניה, שנינו סטודנטים ועכשיו בחופש בין הסמסטרים הוא עובד כל יום מראשון עד חמישי.
אני לא עושה כלום רוב היום.. סתם בבית.
הבעיה היא שאני רוצה לראות אותו יותר מאשר הוא רוצה לראות אותי.
כל הזמן אני שולחת לו בוא נפגש והוא רוב הפעמים עונה שהוא עייף ואם אפשר לדחות ליום למחרת ואז אני נפגעת ותוקפת אותו לפי טענתו שהוא לא רוצה לפגוש אותי וכל פעם מתחמק ומתרץ ואמרתי לו אם אוהבים מישהו רוצים להיות איתו כל הזמן לא משנה אם עייפים או כל תירוץ כזה או אחר.
בקיצור, לי רע מאוד אני כל יום בוכה כמעט, הוא לא מבין למה אני כל כך לחוצה לפגוש אותו ביום x ולמה אי אפשר להיפגש ביום x+1.
זה פשוט מתסכל אותי. הוא אומר שאני כל הזמן מאשימה אותו.
קיבלתי עצה מכמה חברות לסכם איתו על כמה ימים בשבוע מתראים, הוא אמר 3 והסכמתי מיד כי מה שיש לי ביד אני לוקחת... בדיעבד זה מעליב וזה פוגע, אתה גר דקה ממני ומוכן לראות אותי רק 3 פעמים בשבוע? וכמובן שהפגישות שלנו זה רק בלילה משעה 9 וחצי, 10 עד ל12 בלילה ו2 לפעמים.
בקיצור, לא יודעת מה לעשות, נמאס לי לבכות.. סהכ רוצה שהוא ירצה להיפגש איתי.
הוא מבחינתו יכול לא להיפגש שבוע שלם ואני באמת תוהה מאיפה זה נובע... הוא טוען שהוא כן רוצה להיפגש איתי..

נפגשים מעט רוני
16 אוקטובר 2020, 05:21
Re: יערה
18 אוקטובר 2020, 05:17
Re: מצב לא הדדי מישהי
19 אוקטובר 2020, 07:26
תבדקי קודם כל את עצמך - את התלונות שלך דורית כהן
אתמול, 02:24

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]