נפגשים מעט

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תבדקי קודם כל את עצמך - את התלונות שלך

הודעהעל ידי דורית כהן » 21 אוקטובר 2020, 02:24

רוני היקרה, בנוסף למה שכתבו לך, אני רוצה להפנות את תשומת לבך לאפשרות שבגלל המרירות שאת צוברת, יוצא שכאשר אתם כבר כן נפגשים את לא מתאפקת ונוזפת בו ומתלוננת על כך שהוא לא מספיק רוצה לפגוש אותך. בעצמך כתבת שהוא אומר לך שאת תוקפת ומאשימה אותו. ואז יוצא שהשהות שלו ביחד איתך כרוכה עבורו באי נעימות, הגנה עצמית, הצדקות עצמיות. וזה מעגל קסמים, כי זה גורם לו לא לרצות לפגוש אותך כדי לא לחטוף עוד גערות ותלונות, ואז את נעשית עוד יותר מרירה וכעוסה. 
לכן - קחי את העצות שקיבלת כאן, תרדי לגמרי מן התלונה שלך. הקפידי שבפגישות שלכם ובשיחות הטלפון שלכם ובהתכתבויות לא תהיה שום נימת גערה. את יכולה גם להגיד לו שהגעת למסקנה שהגזמת בתלונות שלך ושחשוב לך להפסיק עם זה, כדי שהוא ישים לב לשינוי. אם לא תגידי לו על כך מילה, הוא עלול לא לשים לב לכך ולהמשיך לחשוש מתי זה יחזור....

אם אחרי חודש כזה שום דבר לא ישתנה ביניכם, והוא ימשיך עם חוסר היוזמה והרצון שלו להיפגש, עליך להסיק את המסקנות לגבי המשך היחסים שלכם, ולהבין שהוא כבר לא בעניין שלך. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580נפגשים מעט רוני
16 אוקטובר 2020, 05:21
Re: יערה
18 אוקטובר 2020, 05:17
Re: מצב לא הדדי מישהי
19 אוקטובר 2020, 07:26
תבדקי קודם כל את עצמך - את התלונות שלך דורית כהן
21 אוקטובר 2020, 02:24

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]