אני לא מוצאת פתרון..

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני לא מוצאת פתרון..

הודעהעל ידי ענת » 17 אוקטובר 2020, 13:16

בחיים לא דמיינתי שאלו יהיו החיים שלי..
אני ובעלי ביחד 8 שנים מתוכם 3 שנים נשואים .
אנחנו באים מ2 תרבויות שונות אבל האהבה בינינו הייתה כל כך גדולה שהכל התגמד..עברנו כל כך הרבה מכשולים והיה נראה שהצלחנו בהכל.. ואז הכל השתנה..כמה חודשים לפני שהתחתנו אבא שלי נפטר..וברגע הזה הוא השתנה הוא לא ראה אותי לא ראה את הכאב שלי הוא לא נתן לי לבכות לידו כל מה שאהבתי בו כאילו התנדף במהלך השבעה ואני נכנסתי לדיכאון הייתי בוכה באוטובוסים,מחוץ לבית,במקלחת בכל מקום רק לא לידו. היחס הגועלי שלו אליי נמשך ו3 חודשים לפני החתונה רציתי לעצור הכל אמרתי אני לא מסוגלת אבא שלי לא פה אני בדיכאון אתה מתנהג כאילו לא אכפת לך ממני אז למה להמשיך?ואחרי שיחה ארוכה הוא הבטיח שזה טעות והוא יחזור לעצמו ואני כמו טיפשה האמנתי!כזאת טיפשה!
הגיעו הימים של מסיבת רווקות וחינה את כולם התחלתי עם דמעות בגלל ריב של כמה דקות לפני..ועדיין דילגתי על הכל..ואז הגיעה החתונה!החתונה שכל בת חולמת עלייה היום המאושר של כל אחת..של כולן רק לא שלי..החתונה הייתה מדהימה הכל היה מתוקתק ומושלם כולם רקדו שמחו ושימחו אפילו הצד שלי שהיה בתקופת אבל פשוט כולם לרגע קטן באמת הצליחו לשמוח..הכל היה מושלם עד שכולם עזבו..הפעם הראשונה שהרימו עליי יד היה ביום החתונה שלי הפעם הראשונה שבה הפכתי לסמרטוט קרתה כשהייתי לבושה בשמלת כלה..ותשאלו למה?כי הייתי צריכה לשירותים. מהבוקר הייתי עם השימלת כלה בלי הפסקה,שתיתי המון במהלך האירוע אחרי 14 שעות רציתי שירותים!!בסהכ רציתי שירותים זה מצחיק כי בזמן שאני רושמת את זה אני מנסה להצדיק את עצמי לכם למה הייתי צריכה.. הסיפור בינינו ארוך אז אנסה לתמצת הכל..בסופו של דבר הוא אמר שהיה שיכור והתנצל..עם הזמן פתאום התחיל להגיד שהוא לא זוכר שזה קרה ומבחינתו אם הוא לא זוכר זה לא היה..אבל כשפעם אחת היד מכה הפעם השנייה יותר קלה ובהפעם השלישית היא עפה בטבעיות..הפסקתי לספור..
עשיתי איתו שיחה רצינית ובאמת רציתי לחתוך ולגמור הכל ואמרנו שננסה שוב..ונתתי שוב הזדמנות..במהלך 5 ימים הוא היה הגבר המושלם שבו התאהבתי, 5 ימים מדהימים ומאושרים..5 ימים שבהם נכנסתי להריון.. ואז הכל חזר לקדמותו ואני כבר בהריון לא היה לי לאן לברוח כבר..הגבר הזה שכל כך אהבתי שסלחתי לו על הכל שכל פעם ניסיתי לפתוח איתו דף חדש הגבר הזה לקח אישה והפך אותה לסמרטוט..הוא הרס אותי נפשית.. יש לי בת מהממת לא יכולתי לבקש כזאת אוצר אבל כל יום אני מצטערת ומתנצלת שזה האבא שהיא קיבלה..הדבר הכי טוב מכל הזוגיות הזאת זאת היא ואני פוחדת להתגרש כי הוא יכול לקחת אותה ממני.. אני פוחדת שמה שנשאר מהחיים שלי גם את זה הוא יקח ממני

אני לא מוצאת פתרון.. ענת
17 אוקטובר 2020, 13:16
Re: טלפונים סתם
17 אוקטובר 2020, 18:07
Re: ענת יקרה ומדהימה יונית
17 אוקטובר 2020, 23:58
Re: טעות
18 אוקטובר 2020, 05:11
Re: לענת אחת
18 אוקטובר 2020, 12:59
אין פתרון זוגי! עלייך לעזוב - שימרי על עצמך!!! דורית כהן
22 אוקטובר 2020, 02:42