בן הזוג מתנהג בצורה לא מכבדת אל ההורים שלי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בן הזוג מתנהג בצורה לא מכבדת אל ההורים שלי

הודעהעל ידי יהלי » 18 אוקטובר 2020, 10:46

הי דורית,
אשמח לעצה כי אני כבר באמת לא יודעת מה לעשות...
מדי שבוע אנו מבקרים את הוריי, עם הילדים. לאחרונה לא ביקרנו כולם יחד זמן רב בשל "המצב". בדר"כ השיחות נחמדות אך כשמתחיל ויכוח על משהו בעלי תמיד מנסה לצאת המנצח ופונה, בעיקר  אל אבי, בטון של " מה אתה יודע", מוכיח אותו, נותן לו להרגיש שהוא לא מבין כלום או יודע ...המילים האלה שהוא מטיף באבי פוגעות בי מאד וגם באבי ותמיד אני מנסה להרגיע את בעלי ומבקשת שיפסיק. הוא מדבר בטון וכחני ולא מכבד. אבא שלי כבר למד לא לענות לו משלב מסוים כי הבין מול מי עומד. אבי בן 75 פלוס, לא איש צעיר ואדם משכיל וצנוע. אמי לוקחת את הוויכוחים האלו מאד קשה ואפילו בכתה איזה יום לאחר שיצאנו. הוריי דואגים גם לי ולילדים כי בטוחים שחיינו אתו לא פשוטים (זה נכון) למרות שהוא אב טוב ובן זוג בסדר בסה"כ.
בעלי טיפוס מתלהם, וכחן, אימפולסיבי. להיכנס אתו לוויכוח זה אסון כי תמיד תצא "קטן" והוא תמיד ייצא צודק. אצל הוריי הוא מרגיש חופשי להתווכח וגם אבא שלי אוהב לדבר על פוליטיקה ולכן זה בלתי נמנע במפגשים משפחתיים. קשה לי עם העלבון שהוריי סופגים, ביום שישי האחרון עלו הקולות ויצאנו משם כשהוריי כועסים ופגועים. בתי הצעירה היתה עדה לצעקות ודאגה. כשיצאנו עוד המשכנו אני ובעלי לריב ועדיין הוא חשב שהוא צודק. לא התנצל. כלום.
המצבים האלו יוצרים קשר דממה ביני לבינו, אין לי חשק לדבר אתו , להיות אתו, יורד לי ממנו כליל.
כשהוא פוגע בהוריי הוא פוגע בי. לא מכבד אותם אז לא מכבד אותי . אם הוא מרשה לעצמו להתנהג כך בבית הוריי אז מבחינתי שלא יבוא אליהם אך יש ילדים ואני לא רוצה שייפגעו מזה.
תודהבן הזוג מתנהג בצורה לא מכבדת אל ההורים שלי יהלי
18 אוקטובר 2020, 10:46

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]