קשיים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשיים

הודעהעל ידי רוני » 19 אוקטובר 2020, 07:01

היי דורית,
אני בת 30. בזוגיות כשנה עם בן 32. לפני כשלושה חודשים החלטנו לעבור לגור ביחד. בתחילה הייתי נחושה שנגור בשכירות ופרטיות מוחלטת שלי ושלו. ממול ההורים שלו היה קיים מבנה שהוא נתן הצעה לשפץ אותו מבפנים ובחוץ , שיהיה מסודר מאוד ושנגור שם ושנחסוך את נכסף במקום לשכור דירה. לאור זאת שהתחלתי עבודה חדשה ולא קבועה ולאור תקופת הקורונה וחוסר הוודאות החלטתי לקפוץ למים. הוא שיפץ את היחידה, ריהטנו אותה ביחד ועברנו לגור שם. הוא דאג ועד עכשיו דואג שארגיש הכי טוב שאפשר אל יש לי בעיה נוראית ואני חרדה לפרטיות שלי. היחידת דיור שאנחנו גרים בה נמצאת ממול ביתם של ההורים שלו. יש לציין שההורים שלו בפנסיה ולא עובדים וכל היום בבית כך שתמיד חשופים למתי נכנסתי הבייתה ומתי אני יוצאת. על אף שהם לא מתערבים התחושה שלי היא שאני גרה בתוך הטריטוריה שלהם, על אחת כמה וכמה שלצערי אני בחל"ת כרגע ולא מעט זמן בבית. מעבר לזה יש הכניסה לא נפרדת והגינה משותפת. הם לא דוגלים בסדר וניקיון ולי זה מאוד חשוב. אבל מאחר ואני נמצאת ביחידת דיור אצלם ולא הם אצלי אני מרגישה שעל דברים משותפים אני לא יכולה להעיר. החלטתי כן לפתוח את התחושות עם בן זוגי ואמרתי לו שאני מאוד מעריכה שהוא דואג שארגיש הכי טוב שאפשר אבל אני לא מצליחה. הצעתי שאמצא עבודה חדשה ונשכור דירה ולא הייתה ממנו התנגדות אך לא גם הסכמה.
אני לא יודעת מה לעשות.
מצד אחד שוק העבודה מאוד קשה בחוץ ואני לא יודעת עוד כמה זמן יקח לי למצוא עבודה, מצד שני עד שאמצא עבודה אצטרך להישאר כאן ולספוג ולהיות בתחושה לא נעימה.

קשיים רוני
19 אוקטובר 2020, 07:01
Re: טוהר
19 אוקטובר 2020, 10:34
Re: רוני
21 אוקטובר 2020, 18:26
Re: לא סביר בכלל
22 אוקטובר 2020, 07:42
Re: רוני
22 אוקטובר 2020, 21:04
Re: לין
24 אוקטובר 2020, 09:38