מתוסכלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מתוסכלת

הודעהעל ידי שרון » 21 אוקטובר 2020, 04:04

היי דורית , אשמח לשמוע את דעתך, אני אמא לארבעה ילדים , לפני 10 שנים נפגעתי ונעלבתי מבעלי באחד הימים בעלי שכח להתנתק מהמחשב ונורא סקרן אותי מה הוא כותב ,גיליתי שהוא מתכתב עם משהיא מוכרת שתתאלמנה וממש היה מנהל איתה שיחות לא רומן אבל היה משתף אותה בכל מיני דברים, משתף אותה ואפילו היה לפעמים היה מחזיר את הילדים המרכזית הביתה יום אחד הוא סיפר שהיא אלמנה והתחיל לרחם עלייה וכנראה זה הדרך שניסה לעזור לה עם הזמן לאט לאט התחלתי לחשוד ובגלל זה פתחתי את המחשב הוא היה כותב תמיד את שמה והוסיף יקרה נעלבתי כעסתי נפגעתי וכשהוא הגיע פרצתי עליו בצעקות ובבכי אמרתי איך הייתי תמימה ולא עליתי על זה לפני אני חוזרת מהעבודה דואגת שתמיד יהיה אוכל מנקה ומסורה למשפחה תמיד האמנתי לו היה מפרגן אצל משפחתו עליי והוא התנצל וניסה לשכנע שהוא לא התכוון לפגוע ואף פעם לא היה בקטע רומן עם הזמן סלחתי והמשכתי הלאה לפני שנה שוב זה קרה בלילה שהוא ישן פתחתי את הפלאפון וגיליתי שהוא מנהל שוב שיחות בפייסבוק בפרטי עם משהיא שיש לה ילד נחה ושוב הרגשתי שהוא חוזר על מה שהיה לפני שנים ראיתי שהוא גם מתכתב עם אלמנה גם מוכרת לי ושוב מתחיל ליעץ ולשתף שוב אמרתי לו וכעסתי ואמרתי שזה מחזיר אותי לתקופה של פעם והוא לא באמת הבטיח את מה שאמר שוב התנצל והתחיל להאשים אותי שאני לא מתקשרת שזה היה משעמום וניסה לסובב אותי הוא זה שלא מתקשר וכל היום היה בפלאפון תמיד הרגשתי שאנחנו התחתנו הבאנו ילדים וצריך לטפל בהם אף פעם לא הרגשתי פינוק יציאה ביחד דברים כייפים ביחד תמיד זה היה רק על הילדים ואמרתי הכל אני לא מבינה אותו שלשום שוב ראיתי שהוא כתב בוואצפ למשהיא שהיא גרושה כתב מזל טוב ליום הולדתה התעצבנתי אמרתי לו דייי נמאס אתה לא לומד וממשיך עם השטיות אחרי כל ההבטחות אני לא איזה בובה תמיד הוא נמשך לגרושות אלמנות ובכלל למה זה מגיע לי? הוא אפילו לא ידע לתת תשובה אמרתי תגיד למה שלחת הודעה בפרטי לאחל מזל טוב? אמר זה סתם ובזה זה נגמר אני כבר לא יודעת מה לעשות אמרתי זהו אני לא רוצה שום שיחות ודיבור איתך רק בענייני הילדים אמרתי חכה הגלגל מתהפך אני יבא בהפוך ונראה איך תמשיך אמרתי לו חכה הילדים יגדלו אנחנו לא נמשיך ביחד אני מאוד קנאית וגם הוא אבל אני לא עשיתי את מה שהוא עשה אשמח שתתני לי כלים איך להתמודד ואשמח לקבל הצעות גם מאחרים לדעת איך אני ממשיכה כרגע אני מרגישה תסכול יאוש נכנסת לדכאון ולא מראה בחוץ בעבודה אני הפוך מראה שהכל טוב ובסדר

מתוסכלת שרון
21 אוקטובר 2020, 04:04
Re: מיואשת שרון
26 אוקטובר 2020, 04:51
Re: גברת את צריכה לזרוק אותו מהבית, מה לא ברור כאן? ברק
26 אוקטובר 2020, 08:21
Re: שרון אני חושב שאפשר להניח שההתכתבויות שלו מעידות אליהו
26 אוקטובר 2020, 21:59
אחרי הכעס עליך לעבור לשלב הבא: דורית כהן
28 אוקטובר 2020, 12:52
Re: מיואשת שרון
30 אוקטובר 2020, 04:06