מתוסכלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אחרי הכעס עליך לעבור לשלב הבא:

הודעהעל ידי דורית כהן » 28 אוקטובר 2020, 12:52

שרון היקרה,נשמע שאת ממש כועסת עליו ומאד מתוסכלת. אני מבינה את הכעס, אבל חשוב לעבור לשלב הבא! ומה שאליהו מציע לך זה השלב הבא...הראית לבעלך כמה נפגעת וכי אינך מוכנה לקבל ממנו התנהגויות כאלו. אבל מכיוון שההתכתבויות הללו חוזרות בצורות שונות, זה סימן שבאמת משהו חסר לו ביחסים שלכם. אולי מימד רגשי ותשומת לב מעבר למשימות ולמטלות היומיומיות של משק הבית והילדים והפרנסה.
מה שהוא עשה הוא בקצה התחתון של פגיעה באמון, יחסית לא חמור, לעומת בגידות וניהול מערכות יחסים רגשיות ומיניות עם אשה או נשים אחרות.
אני מציעה לך, כמו אליהו, לנצל את המשבר הזה לתיקון הזוגיות שלכם. לברר מה מפריע לו, מה חסר לו. להגיד לו מה מפריע לך ומה חסר לך. ואם אתם לא יכולים להגיע לשיחה כזאת בכוחות עצמכם, תיעזרו בייעוץ זוגי.
אם לא תעברי לשלב הזה, ותישארי בכעס, נקמנות, חשדנות, ייגרם עד מהרה נזק הרבה יותר חמור לזוגיות שלכם.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

מתוסכלת שרון
21 אוקטובר 2020, 04:04
Re: מיואשת שרון
26 אוקטובר 2020, 04:51
Re: גברת את צריכה לזרוק אותו מהבית, מה לא ברור כאן? ברק
26 אוקטובר 2020, 08:21
Re: שרון אני חושב שאפשר להניח שההתכתבויות שלו מעידות אליהו
26 אוקטובר 2020, 21:59
אחרי הכעס עליך לעבור לשלב הבא: דורית כהן