בעיה בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: וואוו אנחנו בדיוק באותה סירה

הודעהעל ידי מיכל » 15 נובמבר 2020, 01:52

אני ובעלי נשואים 3 שנים ויחד 7 שנים.
גם הוא עבר לא מעט בחיים ומשפחה יציבה זה משהו שלעולם לא היה לו. אנחנו מההתחלה עברנו כל כך הרבה יחד, עליות וירידות בלתי פוסקות במהלך כל הקשר, תמיד היה משקר ומסתיר ממני כל מיני דברים בתירוץ שהוא עושה את הכל לבדו כבר שנים.
לקח לנו המון זמן ואנרגיה להגיע למצב שהוא משתף אותי בהכל ולא מרגיש את הצורך להסתיר כשבסופו של דבר כשזה הגיע, הרגשתי שכבר אין לי אוויר להכיל אותו יותר.
ובנוסף לכל הוא לא אדם חם, בדיוק כמו שאת מתארת, הוא לא רגיש ורומנטיקן בכלל, הכל אצלו בגישה מאוד פרקטית, הוא לא מתעכב על הדברים האלה. אך מצד שני יש לו גם המון תכונות טובות, הוא יעשה הכל בשבילי ובשביל המשפחה הקטנה שלנו.
עם כל זה אני תמיד אהבתי אותו (ועדיין אוהבת) לכן בחרתי להשאר אותו למרות כל התחושות הקשות שהיו לי.
אז כן התחתנתי אותו והבאתי איתו ילדה מהממת שהיא החיים שלי. ואני מקווה שיגיע יום ונצליח להיות זוג חזק יותר שעונה על הצרכים אחד של השני בצורה מלאה.
אני חושבת שהדבר הכי חשוב זה פשוט לקבל אותו כמו שהוא ולא לנסות לשנות אותו מהיסוד, תילחמי רק על הדברים שחשובים לך.

בעיה בזוגיות אור
22 אוקטובר 2020, 05:39
גם לך אני אומרת: תבדקי את עצמך דורית כהן
24 אוקטובר 2020, 05:18
Re: וואוו אנחנו בדיוק באותה סירה מיכל
15 נובמבר 2020, 01:52

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]