יחסים של הבעל

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יחסים של הבעל

הודעהעל ידי מושית » 22 אוקטובר 2020, 10:11

שלום. נשואה עשר שנים. שלושה ילדים. לפני שלוש שנים התגלה לי שלבעלי יש רומן עם מישהי צעירה ממנו בהרבה שנים. לדבריו לא היה רומן אלא נשאר בגדר פלרטוטים. אף פעם לא חשדתי בו לפני, ומאז אני חשדנית מאוד. לפני כמה זמן התחלתי לחוש תחושת בטן שקורה משהו, שוב עם מישהי צעירה מאוד הפעם מהעבודה שלו. חיטטתי לו בטלפון ומצאתי הודעות מאוד לא ראויות. מרעיפים אהבה אחד לשני. אוהב אותך, חולה עלייך, את העיניים שלי והחיים שלי. אני יודעת שזה לא רומן ממש, כי הוא לא נעדר מהבית, אבל גם ההודעות האלו צובטות לי בלב. בעלי הוא אדם קר שלא מרבה להגיד מילות אהבה ולראות שככה מדבר לבחורה שקטנה ממנו בעשרים שנים צובט לי את הלב. לא יודעת כיצד לפתוח לפניו שהצצתי לו בטלפון וכיצד להמשיך מכאן.  אשמח לעצות שלכם.

יחסים של הבעל מושית
22 אוקטובר 2020, 10:11
Re: דרדסבא
22 אוקטובר 2020, 11:09
צריך להתעמת על כך דורית כהן
24 אוקטובר 2020, 05:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]