התאהבתי בבחור דתי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התאהבתי בבחור דתי

הודעהעל ידי מאי » 27 אוקטובר 2020, 16:45

היי דורית
זו פעם ראשונה שאני משתפת בפורום, אני מרגישה מבולבלת ועצובה זה משפיע על ההתנהלות היום יומית שלי, הכרתי בחור דתי דרך חברים, בחור שקט צנוע ועניו (וחתיך מאוד) התחלתי לחשוב עליו וזה הלך וגבר, לא ידעתי איך הוא רואה אותי אבל כשהוא נישק אותי זה בהחלט אישר את החשד שזה הדדי..
לא דיברנו על מה שקורה ביננו הרבה, הוא לא רצה לשכב איתי כי הוא רצה לשמור את עצמו לחתונה, הוא אמר שהקשר הזה הוא זמני כי אני אתאיסטית, ומנגד הוא היה הבחור הכי עדין מתחשב ובלי אגו שהכרתי, הבחור הכי מדהים שפגשתי תמיד דאג שיהיה לי טוב.
תמיד שדיברנו על זה שזה זמני אני הסכמתי איתו כי אני באמת לא תכננתי למצוא את עצמי בקשר זוגי עם בחור דתי מאחר ואני עזבתי את הדת ולא ארצה לגדל ילדים באורח החיים הזה, אבל גם כל פעם שהוא אמר את המילה "זמני" נתקפתי עצבות שנמשכה בערך יומיים ואז הייתי מכחישה את זה, בתחילת הקשר כיוון שיש לי טראומה מפרידות ואולי קצת חרדת נטישה - ניסיתי לחתוך ממנו ואמרתי לו שזה יכאב לנו יותר בעתיד הוא היה כל כך עצוב ולא רצה את זה אבל אמר לי שזו בחירה בוגרת, וזה לא החזיק מעמד אפילו יומיים כי התגעגענו אחד לשניה מאוד וחזרנו לשגרה ולהכחשות. בנתיים, הוא הפך מבחור ביישן וחסר בטחון לבחור (עדיין ביישן) אבל יותר בטוח בעצמו, נתתי לו הרבה בטחון והחברים שלו אמרו וגם הוא אמר לי את זה.
הוא "איבד" את בתוליו איתי.. והוא גר קרוב אז נפגשנו הרבה ורק יותר ויתר התקרבנו.
וביום בהיר אחד הוא כתב לי שאנחנו צריכים לדבר.. הבנתי קצת לאן זה הולך, וצדקתי.
הוא לא הצליח לדבר על זה באופן ישיר והעיניים שלו דמעו. פחות דיברנו, יותר הבנו שזה הסוף בשתיקה,
הוא אמר אני מפחד שאני מפספס אותך.. והוא צודק אנחנו כל כך מתאימים ומאז לא ראיתי אותו והוא לא שולח שום הודעה, מאוחר יותר דיברנו בהודעות רק פעם אחת ומסתבר שחבר דיבר איתו ושכנע אותו שצריך לעשות את זה עכשיו, ונתן לו את הפוש. הוא הודה שהוא שבור ומתגעגע ואני התוודיתי שהייתי רוצה שהוא ישים את האידיאולוגיות בצד וילחם על זה, לא בצורה שמבקשת ממנו לעשות את זה, הוא אמר שהוא יודע שזה לא ילך. והשיחה נגמרה כשהוא איחל לי בחור טוב ונקווה למצוא כמוני בדתיה וזה עשה לי כל כך רע. אני כועסת עליו שחתך פתאום ברגע שהיינו הכי קרובים, אחרי כל מה שנתתי לו והתמסרתי, למרות שידענו שזה יגיע בסוף.
אני מתגעגעת אליי ואני לא מבינה למה רק בגלל אידיאולוגיות אנחנו צריכים לוותר על דבר כל כך טוב ונדיר היה ביננו חיבור ותקשורת והבנה שנדיר למצוא.
כבר אין לי דמעות לפרידות אבל אני באמת רוצה שיחזור ושנצליח להתגבר על השוני ביננו, אני לא יודעת אם זה רק פריקה או בקשה לייעוץ כי אני די חושבת שהתשובות יהיו פשוט להתגבר עליו ושיש הרבה דגים בים..
אבל אני מנסה אולי אקבל עוד תובנות שלא חשבתי עליהם
תודה רבה

התאהבתי בבחור דתי מאי
27 אוקטובר 2020, 16:45
Re: הסיפור ההפוך דתיה
28 אוקטובר 2020, 03:04
Re: כצעד ראשון תחליפי את שמך הנוכרי מאי בשם החודש הכברי סיון אליהו
28 אוקטובר 2020, 05:18
Re: מאי
28 אוקטובר 2020, 21:20
נדרשת הרבה עבודה והשקעה בקשר כזה דורית כהן
28 אוקטובר 2020, 13:10