התאהבתי בבחור דתי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: הסיפור ההפוך

הודעהעל ידי דתיה » 28 אוקטובר 2020, 03:04

הי מאי:-)
אז גם אני התאהבתי בבחור חילוני אתאיסט לא בכוונה לא התכוונו לכלום ובכלל לא התכוונו לצאת אבל בסוף זה פשוט היה גדול מאיתנו והתאהבנו בטירוף וכן קצת פחדתי מהתגובה של המשפחה שלי אבל המשפחה שלי מאוהבת בו והמשפחה שלי די דוסית (טוב הוא באמת גבר מושלם ;-) וכן הוא שומר עליי (אני גם בתולה..) ואנחנו כבר שנה וחצי ביחד הוא חוגג פעם ראשונה (הם לא חוגגים כלום) את החגים בבית שלי עם המשפחה שלי ואני לאט לאט מלמדת אותו והוא אותי אנחנו לא מתנגשים ואני לא כופה עליו כל קטע דתי יש קבוצה בפייסבוק של זוגות כמונו דתי עם חילוני דתילוני וגיליתי שיש מלא מלא זוגות כאלה. אגב בהתחלה גמאני אמרתי לו זה זמני אין סיכוי סתם נצא ויצאנו ויצאנו ויצאנו ושום זמני ושום נעליים שזה קורה זה קורה הכי חשוב שיהיה בינכם תקשורת בונה ופתוחה והכלה אחד לשני ולא לצפות שאחד הצדדים השתנה. תספרי לו על הקבוצה לא כולם ממליצים להתחיל ככה אבל יש מלא זוגות שם כמוני שפשוט האידאולוגיות לא מפריעות לשום דבר אם אתה אוהב מישהו כן יש פשרות אבל יחסית לחילוני הבן זוג שלי שמרן אז לדעתי זה גרם לזה שזה יצליח אני לא יודעת מה הגבולות האדומים שלך ושלו אבל הכי חשוב לפחות לנסות לראות האם אתם יכולים להגיע למקום טוב כי אהבה טהורה ויפה עם חיבור טוב קורית לעיתים נדירות.. וכן הרבה ניסו לומר שזה קשה ויהיה לי קשה אבל זה שטויות אם את חושבת שזה קשה זה יהיה קשה יש לכל זוג את הקשיים שלו...מקווה שעזרתי טיפה.. בהצלחה רבה!

התאהבתי בבחור דתי מאי
27 אוקטובר 2020, 16:45
Re: הסיפור ההפוך דתיה
28 אוקטובר 2020, 03:04
Re: כצעד ראשון תחליפי את שמך הנוכרי מאי בשם החודש הכברי סיון אליהו
28 אוקטובר 2020, 05:18
Re: מאי
28 אוקטובר 2020, 21:20
נדרשת הרבה עבודה והשקעה בקשר כזה דורית כהן
28 אוקטובר 2020, 13:10
Re: מאי
28 אוקטובר 2020, 21:26