אני יקרה רציתי לכתוב משהו נוסף ובינתיים השרשור ננעל

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: מרשים איך את מצליחה לעמוד מול המראה ולפרט את מה שאת

הודעהעל ידי אליהו » 28 אוקטובר 2020, 21:00

רואה באופן אובייקטיבי ממש כאילו את לא מדברת על עצמך. מדהים.
יחד עם זאת לטעמי זה משקף את הטוב וגם את ההתמודדות שבך.כמובן שכל מה שאני כותב זה חצי ניחוש אז לא להיפגע אם אני מפספס.

מה משתקף לי:
את אדם אמיתי ישר ושואף לפעול לקדם ולהתקדם
זה תורם כמובן הרבה לבית ולמטופלים אבל הצבת הרף התמידית הזו משאירה מעט מאד חורים להתחבר אליך דרכם. כמעט בטוח שאנשים שמכירים אותך מעריכים אותך גבוה גבוה, תורמת, טובת לב, אבל זקופה כמעט כמו קיר טיפוס בלי נקודות אחיזה.
הם טועים כמובן, אבל רק באופן חלקי.
אפשר להתחבר איתך, אבל זה צריך להיות תחת איזה כותרת או לאיזה תכלית, נניח פרוייקט משותף, אז תשמחי בהם והם בך. שיחות חולין וכדומה אולי חסרים לך ברגש, אך אם תשתתפי בהם סביר שתהיי מנומסת ומאופקת, לא מפריעה אך גם לא משתלבת.
הכניסה של המאהב שינתה אצלך את כל מה שהיית רגילה אליו. במקום להיות עצמאית אך בודדה בחוד החנית הפכת פתאום לנשלטת וזה אפילו מצא חן בעיניך. אבל לטעמי הקסם שבזה היה פג גם בלי הלחץ שלו להינשא כי פשוט זה לא את, את בנויה לסוג אחר של אינטרקציה.
לכן לטעמי הגבר ההוא לא מהווה את הסוגיה המרכזית, השאלה העיקרית היא למה את חייבת לשלוט ולהוביל כל הזמן.
ההסתכלות המיידית בתפיסת הטיפול כיום היא שזה מחפה על חסרים או חולשות. לטעמי זה לא חייב להיות נכון, יש נשמות שהד.נ.א שלהם הוא להתמקד בצעד הבא בחיים ולא בהסתכלות ימינה או שמאלה.
אבל כן מעניין אותי לדעת מהיכן זה התחיל? תמיד היית חייבת להיות בשליטה? איך היית בצעירותך?
ועוד שאלה, את מרגישה שהתכונות הללו פשוט התאימו לבעלך הקרייריסט או שיש סיכוי שהוא ברח לקריירה בגלל שהוא לא מצא בבית שיח?

אני...
אם השאלות אישיות מדי את לא חייבת לענות
אם את מעדיפה אפשר להתכתב בדוא"ל
[email protected]
או להמשיך כאן לי לא משנה
אבל בכל מה שתבחרי אני כן מאמין שאת אחת שיש לה הרבה מה לתרום ואולי אצלך הפתרון למשבר נמצא בהתפתחות פחות ההתעסקות בעבר. ברור לי שאם תחזרי לעצמך לא רק הבית ירוויח אלא גם הקהילה כולה.

אני יקרה רציתי לכתוב משהו נוסף ובינתיים השרשור ננעל אליהו
28 אוקטובר 2020, 14:35
לאליהו: אני
28 אוקטובר 2020, 19:14
Re: מרשים איך את מצליחה לעמוד מול המראה ולפרט את מה שאת אליהו
28 אוקטובר 2020, 21:00
Re: אני וכואבת יקרות הסיפור שלכן נגע לליבי אליהו
01 נובמבר 2020, 07:50
אליהו מי שצריך להיות יקר לליבך זה הבעלים שלהן לא הן ברק
02 נובמבר 2020, 13:47
הי אליהו כואבת ומפוכחת
02 נובמבר 2020, 20:24