אגו

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אגו

הודעהעל ידי מיכל » 01 נובמבר 2020, 04:51

דורית שלום, איך אישה אמורה להגיב שבעלה שאמר לה את לא מנהלת פה את הבית אני מנל אני מוביל אני מחליט הכל אני
אחרי שאמרתי ל שאני לא מוכנה לחתוםע משכנתא מבלי שאני אדע ואהיה שותפה ע מה הכסף הזה הולך או על מה אני משלמת
אל תאני יש חשבון משותף שנינו עובדים ומפרנסים. אבל לאיש יש תוכניות אחרות לעשיה ותכנון ואני לא בתוכן.
אני סומכת עליו בגדול. (כי אין לי בעל אחר) אנחנו לא מדברים הרבה כבר תקופה ארוכה אך יש ביננו יחסים של זוג . אנחנו
שניים בנפרד אבל ביחד. כמובן לא ישנים יחד . רק חיים לצד. הילדים ההוצאות והשאר רק לא יחסי זוג. אני כל הזמן אומרת
לו שלמרות זאת אני אוהבת אותו וחברה שלו. אבל לאחרונה התעייפתי ממנו שהוא לא מחזיר כלום.אליי אישית לכן הפסקתי
לדבר לשאול מידי ולעשות מה שטוב לי במסגרת. בשיחה על המשכנתא . הבנתי שזהו זה סופי אני חיה עם איש שלא רוצה
לראות אותי. ואת מה שיש לי ובי. אני רק אמא . ואישה שמכינה אוכל כל מה שאני אגיד ארצה יעשה לא מעניין אותו.וגם אותי
לא מעניין ממנו. אבל לא מוכנה שוב להיכנס לחובות וסגירת הלוואות על חשבון החלטות שלו שאני בהחלט לא מאמינה בהם.
כן, הוא איש טוב וחכם אבל לא אליי. מה דעתך והא לחשוב על טובתי גם ולחתום לו למרות שבתוכי אני מאמינה לו יותר. שוב,
כי הוא לא רואה אותי בכלל אם אולי חשבתי שהוא רוצה ולא יודע לומר זה ממש הוכח בשיח כאשראמר את הדבריםבכעס רב
(רעדתי מפחד .והבנתי שיש לי איתו מצב חמור מאוד)ושאנ לעולם לא אצליח אתו בכלום.

אגו מיכל
01 נובמבר 2020, 04:51
Re: מיכל נוגה
02 נובמבר 2020, 14:13
Re: לא לחתום בשום אופן קובי
02 נובמבר 2020, 14:47
שליטה מוחלטת של הבעל על החיים שלך! דורית כהן
08 נובמבר 2020, 07:42
Re: אגו מיכל
15 נובמבר 2020, 10:47

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר