בעלי מחפש ריגושים כנראה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעלי מחפש ריגושים כנראה

הודעהעל ידי חנה » 02 נובמבר 2020, 10:36

בעלי כבר כמה חודשים טובים בקשר עם צעירה רווקה הוא דיי מבוגר ומתכתבים מידיי פעם היא יחסית קרה והוא מנסה כבכול לתת לה המון חיזוקים ותשומת לב מנסה למשוך אותה אליו בצורה הזאת והכל בהתכתביות אני עוקבת אחריהם בנתיים עוד לא הצליח לכבוש אותה אבל כל יום מחכה לתגובה ממנה ולו הקצרה ביותר ודורש ממנה ליותר הוא משחק את התמים בבית
אותי זה פשוט מצחיק ועצוב גם יחד מה מחפש גבר כזה מבוגר מאוד שכבר חצי גמור בצעירה אני לא כזאת קנאית אולי ברגע שהמצב יחמיר אז אני כן אפעל כרגע זה ממש על אש קטנה הוא מחזק אותה ומחמיא לה הרבה כאילו דואג לה חחח .אני פשוט רוצה לדעת עד היכן הגבול אצלו
אני שוקלת או לדבר איתה או איתו .אני מאמינה או רוצה להאמין שכנראה הוא מחפש ריגושים אבל השמים הם הגבול והכל יכול לקרות גבר תמיד יחפש ריגושים גם אם תהיי הכי יפה והכי סקסית ויש לציין שאני עומדת בזה יפה מאוד בכל.אני לא רוצה לבגוד בו בשבילי משפחה מעל הכל גם לו זה חשוב אבל..בשבילי זה בגידה בילדים ובערכים שלי האם אני פועלת נכון לזה שאני מחכה שהמצב יעלה לשלב ב ולא עוצרת את זה וחשוב לציין גם שבשבילו אני כל בעולם מה עושים?

בעלי מחפש ריגושים כנראה חנה
02 נובמבר 2020, 10:36
זה כל כל פשוט, היא מחפשת שוגר דאדי ברק
02 נובמבר 2020, 13:45
כן לפתוח, לפני שיצטברו נזקים גדולים יותר דורית כהן
07 נובמבר 2020, 06:08
Re: דורית יקרה, אודה על התייחסותך קלאודיה
07 נובמבר 2020, 11:55
המיקום על "רצף חומרת הבגידות" דורית כהן
08 נובמבר 2020, 07:31
Re: רצף הבגידות אחת אחרת
09 נובמבר 2020, 20:33