בעלי מחפש ריגושים כנראה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: בעל מחפש ריגושים המשך

הודעהעל ידי חנה » 11 נובמבר 2020, 09:12

קל לאמר לזרוק אותו מהבית אני לא בת 30 וגם לא בת 40 לאחר שנים רבות של ביחד עם חייל ועוד שתיי ילדים גדולים בבית וילדים נשואים ונכדים ההרגשה והחינוך שהבאתי להם כל חיי. זה בית חם אוהב מחבק ורגוע ככה חונכתי כי באתי מבית בריא .אני יודעת שהילדים שלי הם כל חיי ולא אעשה להם את זה לעולם רק אם היה בעל אלים הייתי עוזבת, חשוב גם לציין שהוא לא בובה בבית הוא עוזר אבא טוב אבל... יש לו מין סטיה נטיה כזאת להיות אובר חברותי ואף יותר ואז הוא מפיל את עצמו כי הוא בן אדם טוב אבל תמיד יודע להוציא אותך שאת הלא בסדר בסוף. היה לא פעם בעבר הרחוק דו שיח טלפוני יום יומי עם אישה נשואה ונתפס בגלל טעות קטנה שלו למרות שהיתה לי הרגשה , אישה מרגישה ואז כאן הפכתי את עולם כי הוא הכחיש ,אבל לי היה כבר חומר דיי טוב ביד היוצר שלא היה לו לאן לברוח לצערי או לשמחתי הגעתי טלפונית עד לאותה אישה עצמה לבדוק את פשר העיניין והיא לא הכחישה למרות שאני לא בעד כי גברים מספרים להם כל מיניי סיפורים אני בהליכים וכל מיניי .היא לא אשמה כאן וזה היה מיותר כי אני חושבת שצריך לטפל בבעל ולא בבחורות להתחיל לרוץ אחרי כל בחורה זה טיפשי אבל זה פשוט יצא מכל פרופורציה וכך חיינו מספר שנים ללא שום קשר ומגע רק עינייני הבית והילדים . אחרי מספר שנים היה לי מאוד מאוד קשה לחזור לאותו מצב לאהוב שוב את אותה אהבה אמיתית נסתי לעבוד על עצמי ולסלוח זה קשה מאוד .זו בגידה בערך בכבוד בנפש באימון במשפחה בכל ,הכל יורד זה יכול להגיע גם למצב של גועל וסלידה מהבעל זה לא עשה אותו גבר בדיוק להפך עבדתי על עצמי המון בכדי להבליג .אך אומרים היום מה שלא הורג מחשל היום אני חזקה יותר אבל לא אוותר יום נפלא

בעלי מחפש ריגושים כנראה חנה
02 נובמבר 2020, 10:36
זה כל כל פשוט, היא מחפשת שוגר דאדי ברק
02 נובמבר 2020, 13:45
כן לפתוח, לפני שיצטברו נזקים גדולים יותר דורית כהן
07 נובמבר 2020, 06:08
Re: דורית יקרה, אודה על התייחסותך קלאודיה
07 נובמבר 2020, 11:55
המיקום על "רצף חומרת הבגידות" דורית כהן
08 נובמבר 2020, 07:31
Re: רצף הבגידות אחת אחרת
09 נובמבר 2020, 20:33