פחד לפני חתונה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פחד לפני חתונה

הודעהעל ידי שני » 02 נובמבר 2020, 11:22

היי,
אני מאורסת ואמורה להתחתן בתקופה הקרובה. אני ובן זוגי מסתדרים מעולה, הוא מכיל אותי, אין לנו יותר מדי ריבים או ויכוחים ואני אכן יכולה לראות אותו אבא של הילדים שלי.
אבל לצערי יש לי חששות כבדים.
בתחילת הקשר כמו בתחילת קשר, היינו מאוהבים, הייתי מחכה לראות אותו ולדבר איתו, היינו עושים הרבה סקס ונמשכתי אליו מאוד. עברנו לגור יחד אחרי 3 חודשים והיה ברור לאן זה הולך. אחרי חצי שנה יחד פתאום ירדה לי מאוד התשוקה, זה קצת הפריע לו אבל ראינו בזה משהו לגיטימי כי מן הסתם זה לא יכול להיות כמו בהתחלה. אנחנו שנה ביחד ואמורים תכף לנתחתן אבל ככל שעובר הזמן מתגברות אצלי החששות שאולי זה לא זה. יש שאומרים שבזוגיות באיזשהו שלב גם ככה משהו נכבה והכי חשוב זה החברות הטובה, ואנחנו באמת חברים טובים ועושים הכל אחד בשביל השני. אבל אני לא מרגישה שהוא מאהב שלי. הוא מצדו עושה הכל בשביל התשוקה אבל זה לא מצליח... אני אפילו קצת מפנטזת על אחרים..
השאלה היא האם זה לגיטימי להרגיש ככה? אם זה יכול להשתפר או שזה ככה בחיים? אני מפחדת להרוס את זה כי הוא בחור מדהים שהכי מבין אותי בעולם, אבל מצד שני מפחדת שהחיים שלי יהיו ללא תשוקה.

פחד לפני חתונה שני
02 נובמבר 2020, 11:22
Re: הי דנה
03 נובמבר 2020, 12:42
Re: שני
05 נובמבר 2020, 10:35
Re: אולי פחד ממחויבות דנה
08 נובמבר 2020, 07:11
Re: הב הב
04 נובמבר 2020, 09:29
Re: שני
05 נובמבר 2020, 10:37