פחד לפני חתונה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: הי שוב

הודעהעל ידי דנה » 20 נובמבר 2020, 07:16

היי חשבתי שתספרי המשך של הפי אנדינג שהתחתנתם והכל מושלם חחח
בכל מקרה יואו באמת קרייסס רציני
אבל זה קורה כשלא בטוחים בקשר אז יש פריצות ופתח שאת מרגישה שיש משהו יותר טוב בחוץ.
החכמה בלהחליט להתחתן זה פשוט להחליט שזהו זה שלך ואתם עד הסוף ביחד.
לפני כל הבלאגן הזה עם הבחור החדש בוא נחזור אחורה
כשהחלטת להתחתן עם הבן זוג שלך היית שלימה עם ההחלטה? זה היה הדדי? הזוגיות והאנטימיות שלכם היתה בריאה וחזקה? יש לכם מכנה משותף טוב?
את חייבת לברר בעצמך לא קשור לבחור החדש בכלל למה את לא משתוקקת יותר...
עצתי לך לעשות הפסקה ולהיות עם עצמך עדיף שתעשי צעד קריטי עכשיו להציל את הזוגיות שלכם ואת האושר שלך מאשר עכשיו להתחתן ולסגור את העיניים כל הזמן.
הבחור החדש זה עוד הבנה שפתאום את לא מרגישה שהוא האחד שלך או שיש לך פחד מהחלטה סופית.
בכל מקרה לא הייתי מתחילה קשר או מדברת עם מישהו שמרגיש לי שהוא יכול לחבל בזוגיות שלי.
כי אין מה לעשות כשמתחילים לפתוח פתח זה יכול לקרות.
לטובתך הייתי מפסיקה לדבר עם הבחור החדש ולנסות להפסיק לחשוב עליו מחשבות זה דבר טורדני אבל נגיד שאת מתחילה לחשוב עליו פשוט נסי לחשוב על משהו משמח שקרה לך עם הבן זוג או נסי להעמיס על עצמך מחשבה אחרת כשאני הייתי רוצה להפסיק לחשוב על גבר הייתי מחפשת תכונה שלילית עליו ומתמקדת בזה חח וזה היה מוריד לי את החשק;-) תשקעי בזוגיות האמיתית שלך זה המאני טיים שלך! בהצלחה!

פחד לפני חתונה שני
02 נובמבר 2020, 11:22
Re: הי דנה
03 נובמבר 2020, 12:42
Re: שני
05 נובמבר 2020, 10:35
Re: אולי פחד ממחויבות דנה
08 נובמבר 2020, 07:11
Re: הב הב
04 נובמבר 2020, 09:29
Re: שני
05 נובמבר 2020, 10:37