מאוהבת וסובלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי גלי » 04 נובמבר 2020, 00:25

כן זה בסדר שתשאלי ואם יש משהו שאוכל לעזור לך בו אני אשמח כי אני מכירה את התחושה שאת חווה עכשיו ולאנשים שלא חוו את זה זה ישמע מוזר ולא הגיוני..
הבן זוג שלי לא הרגיש משהו שונה להפך דווקא אם היה משהו שמפריע לי בו או שהיו בינינו ריבים או תקופות לא טובות הוא לא מהסוג שבא מדבר ופותר דברים הוא מעדיף לרוב להחליק הכל מתחת לשטיח בואי נגיד ופה הבחור שימש לי אוזן קשבת נתן לי לפרוק עצבים וכעסים תמיד נתן לי עצות ועזר לי להרגע-זה נשמע כאילו הוא שימש מעין פסיכולוג אבל לא..הוא היה ידיד שלי בהתחלה ונכנס לי ללב מבלי שיכולתי לשלוט בזה.
אבל אני כן יכולה להעיד על עצמי שאני הרגשתי שוני ביחס שלי לבן הזוג שלי..אהבתי אותו אני לא אומרת לרגע שלא אבל כן השיחות עם ההוא השפיעו על מצבי הרוח שלי וזה לא היה בשליטתי..הייתי מחכה להודעות ממנו מתרגשת לדבר איתו ובאיזשהו שלב כשהייתי רבה עם הבן זוג שלי הייתי מתנחמת בדיבור איתו ולא כמו לפני שסובלת ואוכלת את עצמי עד שלא היינו פותרים ומדברים.
ובנוגע לבחור הוא מההתחלה הביע עניין בי הוא ידע תמיד שיש לי בן זוג וזה הכאיב לו אבל לרגע לא ניסה לפרק את מה שיש ביני לבן הזוג שלי וגם לו קשה באותה מידה כמו לי כי הקשר בינינו הפך להיות משהו של שנים של מחשבות משותפות של חוויות של דיבור חופשי וצחוקים והוא הדגיש לי אלף פעם שגם אם לא יכול לקרות בינינו כלום הוא לא רוצה לוותר על הקשר הזה בינינו..גם אם זה יהיה רק בהודעות וגם אם זה יהיה דיבור של פעם בחודש הוא הבהיר לי שאם נתרחק אי פעם זה רק בגלל שאני אבקש זאת וזה בחיים לא יהיה צעד שהוא יבחר בו.
ובקשר לניתוק שלי ממנו..תקשיבי עם כל הצער והכאב שאני רוצה שתחסכי מעצמך אני נזכרת בעצמי בהתחלת הקשר איתו..גם אם היו מייעצים לי משהו והייתי מנסה להתרחק לא הייתי מסוגלת לזה ואם התחושות שלך קרובות למה שהיה לי איתו לצערי אני הייתי צריכה לסבול כדי להבין..
אחרי כל כך הרבה שנים הבנתי שזה לא שאני אוהבת אחד ומחבבת את השני אני באמת אוהבת את שניהם ואני שנים תקועה על אותה משבצת .
ואחרי שנים של סבל באמת שהלב כואב לי מהבחירה הזאת בחרתי להתנתק ממנו פשוט אחרי כל כך הרבה שנים אני יודעת שזה הדבר הנכון ושזה משהו שהייתי צריכה לעשות ממזמן ולא להמשיך ולהרגיש איך הרגשות אליו רק מתגברים ומתעצמים במהלך השנים ושוב יכול להיות בגלל שזה "אהבה אסורה" אז הרגשות התעצמו.
אבל עכשיואני יכולה להגיד לך שאני יודעת שבחרתי נכון ואני תמיד ארגיש אהבה אליו ותמיד יהיה לו מקום בלב שלי אבל זה לא נכון ולא הוגן לא בשבילי ולא בשביל 2 הגברים שאני אוהבת. אני מרגישה קצת כמו מכורה בתהליכי גמילה שחוששת שאם הוא יהיה מולי אני אתפרק אבל מצד שני אני מרגישה יותר טוב ושלמה עם ההחלטה הזאת..ובאמת שאם את מרגישה או מזדהה עם מה שרשמתי ובהרגשות שלך אליו אל תכנסי לזה זה סבל וכאב.אם את רוצה אותו יותר מבן הזוג שלך תקחי החלטה ותהיי איתו אבל אם את בן בזוג שלך את אוהבת לא פחות אז תנתקי איתו את הקשר אל תסחבי את זה שנים..אני מהצד שלי היה לי מאוד קשה בחודשיים 3 הראשונים ואם להגיד את האמת יש בי תחושת געגוע אבל גם תחושת הקלה היום..לאהוב אותו יותר את תאהבי לדבר איתו יותר את תדברי אבל בכל זה את רק תסבלי..
מקווה שעזרתי במשהו(:

מאוהבת וסובלת אילנית
02 נובמבר 2020, 14:43
Re: גלי
03 נובמבר 2020, 02:11
Re: אילנית
03 נובמבר 2020, 12:43
לסובלת וגלי שאלת תם
03 נובמבר 2020, 16:50
Re: לתם אילנית
03 נובמבר 2020, 23:36
Re: גלי