רוצה יותר רומנטיקה בחיי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: מלכוד 22

הודעהעל ידי דנה » 09 נובמבר 2020, 05:54

הי שוב אני:) אם אני חופרת אז תגיד לי
בין השורות שאתה מספר מרגיש לי שאתה במצב ייאוש וזה לא מצב טוב בשבילך
כי אתה לא במצב שטוב לך עכשיו לנסות קשר מחוץ לנישואין שידמה אהבה מדומה ואז תשקע יותר ואתה יודע שזה לא אמיתי ותרגיש יותר פתטי בעיני עצמך
אני מרגישה שאתה ממש צריך לקום מהמצב הזה וללכת לטיפול אישי אחד על אחד או פשוט להתחיל תחביב שאתה ממש אוהב שיגרום לך להיות מסופק ולהרגיש מסופק
ספורט נורא עוזר להרגשה אם אתה לא עושה אז כדאי שתעשה
אני בטוחה שאתה כאילו הכי מוצלח בעולם אבל ההרגשה שהמקום הכי קרוב אליך אישתך לא נותנת לך את הדבר הבסיסי שאתה כל כך נואש אליו שזה חום ואהבה נוראי בעיניי
ואני מבינה את הכאב העוצמתי הזה
אז תצא מזה תעשה משו שעושה לך ממש טוב אל תשקע לשגרה משעממת
תרגיע את הנפש שלך תנסה לאהוב יותר את עצמך
תשחרר את זה בך
אני לא כל כך מבינה למה בעצם כל הדיבורים איתה מגיעים למבוי סתום אם אתה אומר לה את הכאב שלך?
אתה מסביר לך את הצורך הבסיסי הזה שאתה צריך ואתה ממש עצוב בגלל זה?
היא מבינה את המשמעות של חוסר באהבה ?
הייתי ממליצה לעשות איתה שיחות עמוקות לראות על מה זה עומד ואיך היא רואה זוגיות אידאלית
בכל מקרה לך לטיפול אישי זה ממש יוריד לך מועקה כבדה בלב ותטפל בעצמך אולי היא גם תפתח לזה מתישהו
להיות מודע לבעיה ולכאוב את כאבה זה כבר חצי פתרון כי אתה לא מדחיק את הבעיה ואתה רואה את האמת המכוערת ומתמודד איתה!

רוצה יותר רומנטיקה בחיי רוצהיותר
07 נובמבר 2020, 21:43
לך דנה
08 נובמבר 2020, 06:59
Re: רוצהיותא
08 נובמבר 2020, 16:28
Re: יש תקווה:-) דנה
08 נובמבר 2020, 19:42
Re: רוצהיותר
08 נובמבר 2020, 22:37
Re: מלכוד 22 דנה
09 נובמבר 2020, 05:54