קשר רעיל

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר רעיל

הודעהעל ידי נטע » 28 נובמבר 2020, 16:27

אני חושבת שרק היום אחרי שנתיים הצלחתי להגיד במילים שהייתי בתוך קשר ״רעיל״.
תמיד הסתכלתי על זה מהצד ואמרתי לי זה לא יקרה ומה זה אומר עליי אבל היום אני יודעת לשים את האצבע.
באותו רגע שהיינו ביחד זה הרגיש כמו בית, המקום הכי נכון להיות, תחושת אופוריה כזאת. 
הריח שלו הטריף אותי הטעם שלו, המגע שלו, הסקס שרק רציתי שוב ושוב ואף פעם לא שבעתי.
הכרנו דרך חבר והקשר היה אינטנסיבי בהתחלה, שום דבר לא היה על השולחן ולי היה ברור שיש כאן יזיזות. לא היו רגשות בכלל והאמת שמבחינתי היה שזה יהיה רק לכיף, מה שאומר לי שגם לו זה היה רק לכיף.
הוא הכיר אותו לחברים שלו מהצבא מהר מאוד ולמשפחה שלו כשעשינו פעילויות בחוץ שלא הצריכו הסברים מה אנחנו וגם לא הראנו שום מגע לאנשים אבל בחדרי חדרים היינו מראים המון מגע שהרגיש עם המון אהבה, מפגשים בהתחלה שהיו לעיתים קרובות יותר - פעם פעמיים בשבוע ואז לאט לאט זה ירד לפעם בחודש וגם אם לא היינו מדברים זה היה בסדר. בסופו של דבר התאהבתי. החבר שהכיר בנינו הוא ידיד שלי שרק לאחר איזה שנה גיליתי שהוא הרגיש כאלו הוא ״גנב״ לו אותי כי הוא ראה בי פוטנציאל לזוגיות אז מבחינתו החברות שרופה באיזשהוא מקום והיה קשה לי לקבל את זה שאני קשורה לזה.

התוודתי על רגשותיי אחרי שנה והבחור לא רצה זוגיות אבל התוודה שגם הוא מרגיש שמבחינתו זה הרגיש זוגיות לכל דבר אבל אף פעם פשוט לא דיברנו על זה, הוא בדיוק היה בעיצומו של מעבר לעיר אחרת ללימודים ואמר שראה בי קשר זמני - מאוד מנוגד למה שאמר במשפט הקודם. 
נפגעתי, עברתי הלאה ותוך חודש הכרתי מישהו אחר שידעתי שהוא יהיה טוב יותר בשבילי. ניסיתי לאהוב אותו אבל איפשהוא תמיד הייתי משווה וחושבת עליו, הוא היה פלפל ופלרטטן וידעתי אולי באיזשהוא מקום שהוא האנטי תזה של הגברים שאני בוחרת שהם יותר מופנמים ו״ילדים טובים״.
הוא אהב אותי בטירוף עד כדי תלות והרגשתי כמו ההורה האחראי שמלמד אותו איך לאהוב. זה לא צלח כשגיליתי שהוא בקשר רציף וקרוב עם האקסית שלו מחו״ל שהוא היה שבור לב ממנה. זה היה חצי שנה מאחורי הגב שלי והם היו בקשר יומי רציף. חתכתי ולא הסתכלתי אחורה בידיעה שהוא פשוט לא היה נכון לי.

אחרי חודש הבחור הראשון חזר ואמר שהוא שמע שנפרדנו והוא רוצה אותי בקשר רציני.
מאוד נלחצתי מיזה ולא סמכתי במיוחד אחרי האקס האחרון שפשוט האמון שלי בגברים התערער לחלוטין.
הייתי לא יציבה איתו והתקרבתי והתרחקתי ואמרתי לו שאני צריכה להכיר אותו באמת כי מבחינתי עברה שנה ועכשיו כשזה נהיה רציני בא ניקח את זה לאט.
הוא עבר תהליך מאוד קשוח עם המשפחה שאחד מבני המשפחה חלה בסרטן הייתי שם בשבילו אבל אף פעם לא באמת הצלחתי להבין את הגודל של הדבר הזה כי הוא לא שיתף אותי, ואמר שכשהוא איתי הוא לא מעוניין לדבר על זה כי אני ״בריחה״ בשבילו.
בסופו של דבר הוא לא יכל להיות שם מבחינה זוגית הרגשתי את זה ואמרתי לו שזה בסדר שאני מבינה והוא אמר לי שהוא לא יכול לתת מעבר לזה. 
שהוא נמצא בבית חולים כל הזמן. באמת שהבנתי אותו עד שהתאהבתי בו שוב וביקשתי שנחתוך את המפגשים והמגע המיני כי זה פשוט יותר מדי בשבילי ושוב התאהבתי ושוב הוא לא רוצה וזה כבר קשוח לי. אחרי חודש שלחתי הודעה לשאול מה שלומם והוא עידכן, אחרי חודש הוא שולח ועידכן מעצמו ואחרי עוד חודש אחד מבני משפחתו שחלה נפטר. הגעתי להלוויה והייתי בשבעה הוא היה בשוק שבאתי והמשפחה שלו התאהבה בי ואני בהם, הבנתי מהסיפורים שלהם את התדירות שהוא היה בבית חולים ומה שהוא עבר שהוא לא שיתף. סיפרו שהוא בונקר וקשה לו להביע רגש ואפילו איחלו שנהיה ביחד, צחקתי בלב אם רק הם היו יודעים מה עברנו .... אבל אמרתי להם שאנחנו חברים טובים ואני פה בשבילו לתמוך בו. הוא קרא לי אליו לארוחת ערב יומיים אחרי השבעה בלב הנאיבי והמטומטם שלי חשבתי שמשה ישתנה אבל שוב.. שכבנו שוב והוא נעלם שוב לכמה ימים. הבנתי שהוא לא יציב. החלטתי שאני לא יכולה יותר ואני מתעללת בנשמה שלי. ולאט לאט המעטנו בקשר.. הרגשתי שאני לא יכולה לנטוש אותו במצב הזה וסיכמתי עם עצמי שאני לא אראה אותו יותר אבל אם הוא יסמס אני אהיה שם כאוזן קשבת. הוא באמת סימס פעם פעמיים שבוע אבל הוא היה חם קר מתקרב מתרחק מציע שניפגש כמה פעמים ואני מצאתי תירוצים ולא יזמתי יותר שום הודעות זה היה רק הוא עד אירוע של חברים משותפים שאילץ מפגש... כמובן פלירטט והיה איתי כל הערב מה הציף את הכל והוא הזמין אותי לבוא אליו עם חברה שלי אך אמרתי לו שדי למשחקים האלה, שעייפתי מיזה הוא התנצל ואמר שהוא יודע מה שהוא עושה וזה לא בסדר ומאז אנחנו לא בקשר.

אני סוף סוף מבינה שהוא פשוט היה קשר ״ממכר״ ״מרגש״ ובעיקר מאוד מאוד מאוד לא בריא, בעיקר עיוור אותי ובעיקר חשבתי שהוא ישתנה כל הזמן.
המון אהבה- מהצד שלי, יותר הייתי למטה מאשר למעלה, הלמעלה היה בעיקר כשהייתי איתו והלמטה אחרי כשהוא נעלם. 
למדתי המון על מהי נתינה - גם אם היא לאדם הלא נכון.
עוד יותר מהי משפחתיות ומהי הכלה.
מהי אהבה עצמית.
אחד השיעורים היותר חזקים בחיים שלי , שיעורים באהבה ועכשיו גם בלשים גבולות.
להפסיק להיסחף אחרי ריגושים להבין שיש השלכות למה שאני עושה גם אם אני טיפוס ״קליל״ ופתוח בראש אני מאוד רגישה.
אני מרגישה שרוטה בעיקר, חבולה. יודעת שגם הוא עובר דברים אבל עדיין הלב שלי היה שם בשבילו כל הזמן והוא ידע את זה וניצל בידיעה מלאה.
יודעת שאני כבר בחצי הדרך, מנסיון חיים ויש לי כי היה לי קשר בריא!! של 7 שנים נפלאות. אני כו זכיתי לדעת מהי אהבה הדדית ובריאה. כשאני מחליטה שמישהו לא מתאים לי יותר אבל באמת - אני יודעת לעבור הלאה. מחפשת עכשיו את האקסטרה צעד הזה בשביל לעבור ממנו סופית וזה יקרה אולי כשאני אראה את הערך שלי עוד יותר ממה שאני קולטת עכשיו.  תודה על הקריאה. 

קשר רעיל נטע
28 נובמבר 2020, 16:27
Re: קראתי אותך מישהי
29 נובמבר 2020, 09:30
Re: ממש נתת לי תקווה רבקה
23 דצמבר 2020, 22:10
Re: נוגה
29 נובמבר 2020, 13:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]