קשר רעיל

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: קראתי אותך

הודעהעל ידי מישהי » 29 נובמבר 2020, 09:30

הי קראתי אותך
מערכות יחסים כל כך יכולות להיות מורכבות
ורק רוצה להגיד לך שהזדהתי איתך בהמון נקודות
גמאני הייתי במערכות יחסים לא יציבות שחשבתי שהם ישתנו וכשהבנתי שהם לא, חתכתי בדיוק כמוך
וגמאני הרגשתי כל כך חבולה כל כך רוצה משהו אמיתי מספק שלא יתן לי לרדת למטה כל פעם שזה לא יציב
וגמאני ייחלתי לאהבה אמיתית יציבה בלי כל החום קור האלה משהו יציב שיהיה לנו כיף שאהבה תהיה הדדית
שהוא ירצה קשר רציני איתי ואני ארצה קשר רציני איתו
והרגשתי שכל כך הרבה דברים קרו האם זה בכלל יקרה?
אז החלטתי שזהו הייתי חסרת אונים ומיואשת
מיקדתי את עצמי ואמרתי שזהו הגיע הזמן למשהוטוב ויציב ופשוט זה קרה
כן, זה לא קרה ישר שרציתי באותו יום
אבל אחרי תקופה הוא פשוט בא וזה היה טיבעי אמיתי מדליק הכי יציב אהבה כזאת אינסופית וזהו לא האמנתי שזה יקרה לי אבל זה קרה
התאהבנו ומכאן זה רק היסטוריה.
אני רק אומרת שהיאוש הזה ולקוות למשהו אמיתי טוב יציב כיף זה קורה רק תמשיכי לרצות ותדעי לחתוך מהר שזה לא שם ואל תתפשרי
כי תמיד אמרו לי את חיה בסרט מי יאהב אותך ככה בצורה שאת רוצה ואמרתי אתם עוד תראו שאמצא:) צוחק מי שצוחק אחרון
וכן היית במערכת יחסים סופר ארוכה ויציבה אז מגניב אני בניגוד אלייך לא זכיתי להיות במערכת יחסים יותר מדיי יציבה  חוץ ממערכת יחסים הנוכחית
וכן מצאתי את האחד בשבילי שמדייק ומשלים אותי שיש בנינו משיכה שיכלית ומינית מדהימה שאני מודה כל יום עליה
בהצלחה לך את לגמרי ראויה ומדהימה כיף לשמוע את התהליך וההבנה שהבנת זה חצי דרך אל אהבה אמיתית...

קשר רעיל נטע
28 נובמבר 2020, 16:27
Re: קראתי אותך מישהי
29 נובמבר 2020, 09:30
Re: ממש נתת לי תקווה רבקה
23 דצמבר 2020, 22:10
Re: נוגה
29 נובמבר 2020, 13:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]