הידידים הכי טובים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הידידים הכי טובים

הודעהעל ידי מתן » 18 דצמבר 2020, 03:59

היי דורית, הכרתי אותה לפני שנה וחצי בערך. לקח לי שבועיים להתאהב בה ולה להפוך להיות הידידה הכי טובה שלי. מאז אנחנו בסטטוס הזה, "הידידים הכי טובים"... כשאני מאוהב והיא יודעת את זה. היא אומרת שאני הבנאדם הכי קרוב לה בעולם, שהיא אוהבת אותי ושאני הבנאדם שהכי נוח לה איתה. ניסיתי כבר 4 פעמים להפסיק לדבר איתה, כל פעם זה החזיק חודש. לפני מספר ימים שכבנו בפעם הראשונה. נפגשנו לאחר יומיים והיא אמרה לי שזה לא זה ושהיא לא מרגישה ככה ושאם היא תאבד אותי זה יהרוס אותה. מאז לא דיברנו. הועלה הרעיון בעבר ללכת לטיפול זוגי כשבהתחלה זרמתי על זה ואז החלטתי שמכיוון שאנחנו לא זוג אין למה ללכת לטיפול זוגי. היום התחלתי לחשוב על זה שוב. האם טיפול זוגי בכלל יכול לעזור במצב כזה? אם היא לא הייתה נהנית איתי או אומרת לי את כל הדברים האלה היה לי הרבה יותר קל לשחרר. אבל זה שהיא אומרת את זה... אני לא מביןאשמח לתשובתךמתן

הידידים הכי טובים מתן
18 דצמבר 2020, 03:59
אין כאן סיכוי לזוגיות, לצערי דורית כהן
21 דצמבר 2020, 08:33

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]