שאלה של אמון לאחר בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לעדי שם בדוי

הודעהעל ידי יעל » 21 דצמבר 2020, 11:34

עדי שם בדוי יקרה,
התרגשתי לקרוא את תגובתך. בהזדמנות זו חשוב לי להגיד לך שכמוך, גם אני חיפשתי עדויות של נבגדות ברעידת האדמה המטורפת הזאת. הפוסטים שלך היו חיזוק ונחמה מאוד משמעותיים עבורי, בימים כאובים ושחורים. גם עכשיו אני מתחברת למה שכתבת, ומוצאת חיזוק בדברייך.
היינו 4 חודשים בטיפול זוגי, שהפסקנו כי הוא לא התחבר למטפלת, והתחיל להרגיש בזבוז זמן. אבל בלי הטיפול אין מצב שהייתי שורדת את כל הזוועות שעברתי, וכנראה שהייתי נפרדת ממנו. במקביל התחלנו שנינו טיפולים אישיים, שבהם אנחנו ממשיכים.
למזלי יש לי חברה שנבגדה גם היא על ידי בעלה לפני מספר שנים. היא שיתפה אותי בזה רק עכשיו, כשחשפתי בפניה מה אני עוברת. מבחינתה לולא הבגידה הם היו מתגרשים. זה העיר אותם, והיום הם בזוגיות טובה בהרבה מאי פעם. מה שמחזיק אותי זו התקווה שנצליח להיות מהזוגות שצומחים מהמשבר. אני קוראת כאן על בוגדים ובוגדות שמנסים לשקם את הזוגיות שלהם בלי לחשוף את סיפור הבגידה. אני לא רואה איך אפשר. למרות הכאב, רכבת ההרים המטורפת שאליה הפכו חיי והמשבר הזוגי שלא בטוח שנצלח אותו, בלי שהסיפור היה יוצא החוצה, אין מצב שהיינו מצליחים לשנות את הדפוסים השליליים שהתרגלנו אליהם. מהרבה בחינות כבר עכשיו הקשר שלנו יותר טוב משהיה שנים. בטח ברמת התקשורת והסקס.

ובגלל שאני משערת שיש גם מאהבות שקוראות את הדברים, אספר שכמו המאהבת "שלכם", גם "שלנו" התחרפנה, ניסתה אינסוף מניפולציות, וממשיכה לבטא בפייסבוק את כאבה וזעמה עד היום, כמעט שנה מאז שנפגשו לאחרונה( כן, אני מדי פעם עוקבת אחריה, אחריו כמעט ולא). אני אסירת תודה לה שבאקט של ייאוש, חודשים אחרי שנפרדו( כי הוא לא עמד באולטימטואים שלה), החליטה לפוצץ את הסיפור מולי. בלי זה, אני די משוכנעת שהיה גולש לרומן נוסף, כי הליקויים בקשר שלנו לא יכלו להיות מתוקנים אם היו נמשכים השקרים, הפיצולים וההסתרות.
שולחת חיזוק לכל מי שכאן שבוחר/ת בדרך האמת וההתמודדות עם המציאות.

שאלה של אמון לאחר בגידה שאלת תם
20 דצמבר 2020, 08:27
Re: אמון אחרי בגידה יעל
20 דצמבר 2020, 13:55
Re: ליעל היקרה עדי שם בדוי
20 דצמבר 2020, 16:30
Re: לעדי שם בדוי יעל
21 דצמבר 2020, 11:34
Re: ליעל אחת
21 דצמבר 2020, 12:04
Re: לאחת יעל
21 דצמבר 2020, 14:13