צריכה עזרה דחוף

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

צריכה עזרה דחוף

הודעהעל ידי מתלבטת » 20 דצמבר 2020, 08:56

שלום רב,
אני ובעלי נשואים קצת יותר משנתיים וביחד נמצאים כ 6 שנים. לאחרונה נולדה לנו בת מהממת ששנינו מאוהבים בה קשות. בעלי עוזר בטיפולה, קם אליה בלילות לפי הצורך, ובסופ"שים אני מקבלת עוד קצת זמן לעצמי. על הנייר אנחנו מדברים על אבא/בעל מושלם. דה פקטו המצב יותר בעייתי..כבר לא מעט זמן חיינו האינטימים קיבלו גוון אפור למדי. תדירות ירדה לפעם בשבועיים במקרה הטוב ובמקרה הגרוע פעם בחודש וחצי. אני טוענת שזה בגלל העייפות הבלתי פוסקת ושאני לא רובוט שנדלק בקליק ושהוא צריך להשקיע באוירה. הוא מצידו טוען שזה רק תירוצים כי זה התחיל מזמן יחסית.
אני אוהבת אותו והוא אוהב אותי. מעבר לנישואין,אנחנו גם החברים הכי טובים ואין בינינו סודות. אני ממש לא רוצה להגיע למצב של גירושים אך להמשיך במצב הנוכחי כפי שהוא היום,פשוט בלתי אפשרי ומיותר לשנינו.
כמו כן,כשהעליתי את רעיון הטיפול הזוגי ,הוא שלל אותו כמעט על הסף בטענה שאנחנו נתגבר על זה לבד. בנתיים הזמן עובר ואנחנו ממשיכים להתרחק עוד ועוד.. אני לא רוצה להגיע אל התהום שלא תהיה ממנו דרך חזרה.
אודה לכל עצה ועזרה אפשרית.

צריכה עזרה דחוף מתלבטת
20 דצמבר 2020, 08:56
לטפל בזמן, לפני שמצטברים עוד נזקים דורית כהן
21 דצמבר 2020, 08:38
Re: יערה
21 דצמבר 2020, 09:04

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים