תקועה בלופ של דייטים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תקועה בלופ של דייטים

הודעהעל ידי אני » 23 דצמבר 2020, 21:45

היי 
ממש רוצה להתייעץ עם מישהו לגבי הנושא של זוגיות וחוסר המזל שלי בנושא..
אני בחורה די נאה טובה משכילה ומעניינת יש לי המון תחומי עניין אני לומדת תואר במחשבים כרגע עובדת במשרה מלאה בנוסף למיזמים שלי שכרגע אני בונה ומפתחת.
לצערי אני עדיין בתולה למרות גילי "המתקדם" 27  החבר האחרון היה שהייתי בת 18 ומאז פשוט לא מוצאת את עצמי בתחום הזה .
בקושי מתחילים איתי אמנם מסתכלים עליי המון אבל עד שמתחיל איתי מישהו זה פעם ביובל ולא מתאים גם, התחילו איתי בעיקר שני טיפוסים עיקריים של גברים עד כה הסוג הראשון הוא גברים בעייתים אמנם חלקם היו נאים אבל לקחו חשיש יצאו כל היום למסיבות וכו'(ראו שאני כנראה בחורה טובה ושונה ממה שהם מכירים ולכן רצו לנסות ו"לנצל" את הטוב שלי) והסוג השני גברים גברים קרים מנותקים מעט שלא היה כל שיח בינינו כלל וכלל לא הביעו כל עניין (לא מתכוונת בלעשות צעדים לנשק וכו' אלה גברים מאוד מנותקים שרצו שאני אסע אליהם או שאני אתאמץ ואעשה את עיקר העבודה ואפילו כאלו שרצו שאשלם עליהם וכלל לא ניכר שרצו אותי)
הקטע הוא ששמתי לב שיש לשני סוגי הגברים הללו במשותף הם כולם בלי יוצא מן הכלל  גברים מאוד מנותקים שכלל לא היה ניראה שמחפשים משהו מעבר. זה לא שאני מחפשת איזה נסיך אבל אני רוצה גבר נאה טוב שאפתן ורציני שיהיה קשוב ושם בשבילי.
אני רואה חברות שלי שיש להן זוגיות אוהבת עם משיכה כבוד וחברות הדדית ורק אני תקועה באותו מצב כבר שנים ללא יכולת לצאת ממנו. מרבית הגברים אם בכלל שפנו אליי עד כה כלל לא היו לטעמי לא מבחינה חיצונית וגם לא מבחינה פנימית ובגלל שאני כל כך רוצה אהבה ולמצוא את האחד שלי כן ניסיתי לתת לזה צ'אנס על אף שהאינטואיציה שלי והלב שלי אמרו לי שזה נועד לכישלון ושזה לא כדאי.

תקועה בלופ של דייטים אני
23 דצמבר 2020, 21:45
Re: היי אם למישהו פה יש עצה לתת לי אשמח מאוד אני
24 דצמבר 2020, 19:23
Re: לילי
25 דצמבר 2020, 07:25
Re: את מחכה שיתחילו איתך? יעל
25 דצמבר 2020, 14:23
Re:היי לצערי ניסיתי גם את האופציה הזו אני
25 דצמבר 2020, 15:15
וואו סטורי אוף מיי לייף. אני
25 דצמבר 2020, 21:08