חזרתי (דחוף)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חזרתי (דחוף)

הודעהעל ידי שני » 28 דצמבר 2020, 09:00

היי,
לפני מספר חודשים כתבתי פה לגבי הזוגיות שלי, שנמצאת לפני חתונה (עוד לא נקבע התאריך), שהתשוקה בה כבר די פגה מהצד שלי והבן זוג שלי מאוד מכיל ושם בשבילי. אנחנו הולכים לטיפול זוגי כבר כמעט 3 חודשים שבמהלכם היו עליות ומורדות. אני מרגישה קצת "משוגעת" כי יום אחד אני מרגישה שבא לי להתחתן איתו מחר ויום אחד אני מרגישה שאני רוצה להפרד. לצערי ברוב הימים זה הלהפרד...
חייבת לציין שחלק גדול מזה זו עצם העובדה שחזר לחיי מישהו שיצאתי איתו בעבר - לא בגדתי, אבל לא מפסיקה לחשוב עליו- וזה מישהו שבפעמיים שנתתי לו צ'אנס בעבר בשתי תקופות שונות אני חתכתי את זה כי הרגשתי שהוא לא בשבילי (אולי לא בוגר מספיק או לא התאים לי בזמנו כי יש בינינו פער גילאים הוא צעיר ממני בכמעט 4 שנים. כיום אני בת 31 והוא 27.5).

אני ממש מנסה להלחם בזה ולא ליפול לזה אבל הוא מופיע לי בחלומות וזה גורם לי כל הזמן לחשוב עליו וזה רק מרחיק אותי מהארוס שלי. ובנוסף אני חיה עם תחושת המצפון שהוא ככה מכיל אותי ומתחשב ולא כועס שאני מרוחקת ממנו באינטימיות ומצד שני אני חולמת על גבר אחר.. ממש ממש קשה!! ברמה שאני לא מפסיקה לחשוב על זה 24\7.
מה אני אמורה לעשות??

חזרתי (דחוף) שני
28 דצמבר 2020, 09:00
Re: לדורית שני
29 דצמבר 2020, 08:37
Re: טעות
29 דצמבר 2020, 09:21
Re: הי שני יקירתי דנה
29 דצמבר 2020, 15:15
Re: היי דנה שני
29 דצמבר 2020, 16:27
Re: מסכים עם דנה ורק רוצה לחדד בעוד נקודה אליהו