צריכה עזרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

צריכה עזרה

הודעהעל ידי רוני » 02 ינואר 2021, 16:24

היי, 
נמצאת במערכת יחסים כמה שנים טובות, מאוד טוב לנו ביחד ואני אוהבת אותו מאוד. כמובן שלא הכל לגמרי ורוד ויש אי הסכמות פה ושם כמו אצל כל האנשים, אבל בגדול הוא הפרטנר המושלם. עוזר, תומך ונמצא שם בשבילי, לפחות כרגע. בתקופה קצת פחות טובה שלנו לפני שנתיים בערך הכרתי מישהו והתאהבתי בצורה ממש מהירה. הקשר שלנו התחיל כמכרים במקום העבודה ולאט לאט נהיינו חברים ודיברנו המון. התקרבתי אליו יותר ויותר רגשית, כשהבנו שאנחנו בדרך הלא נכונה התחלנו להתרחק. הייתי קנאית כלפיו ולפעמים היה נדמה לי שהוא עושה לי דווקא כדי להכאיב. אולי הכל היה בראש שלי מרוב שהייתי מאוהבת בו. כרגע אנחנו בנתק מוחלט כבר המון זמן.
מעולם לא היה בנינו משהו שהוא מעבר לשיחות, ולמרות שאנחנו לא מדברים כלל ופעם אחרונה שראיתי אותו הייתה לפני שנה בערך, אני עדיין חושבת עליו ממש הרבה. לא עובר יום שאני לא חושבת עליו. שוב, ממש טוב לי עם בן הזוג שלי, באמת, ואני כן מרגישה אהבה חזקה כלפיו. אני לא יודעת איך להפסיק לאהוב את הבחור האחר. אומרים שזמן עוזר, אבל הנה אני, אחרי המון זמן, עדיין סובלת. באמת שזה סבל, ואם לחשוב על כל מה שעשיתי, הרי פעלתי נכון. ניתקתי קשר, לא היה מגע, הכל היה כביכול בסדר. ועדיין, אני לא מצליחה לשחרר.
אם בן הזוג שלי היה יודע על אפילו קצת מהרגש שקיים בי כלפי מישהו אחר, לא חושבת שהיה סולח לי בחיים. ואני באמת לא יודעת מה עוד לעשות כדי לצאת מהסיטואציה הזאת. 

צריכה עזרה רוני
02 ינואר 2021, 16:24
לפנות להתייעצות ממוקדת וקצרה דורית כהן
11 ינואר 2021, 09:30
Re: לדורית רוני
11 ינואר 2021, 22:59
פער בין רגשות לחשיבה דורית כהן
20 ינואר 2021, 06:54

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]