נישואים טריים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: למהורהרת היקרה

הודעהעל ידי רביטל » 09 ינואר 2021, 08:20

הסיטואציה שלך נגעה לליבי, יקירה, ואומר לך מה אני שומעת ממך, כי לייעץ כאן יהיה לא נכון - רק את חיה איתו וכעת גם בהריון ורק את יודעת מה טוב עבורך.
אז לצד דברים טובים שעליהם את מספרת, שהם בעיקרם חומריים, אני שומעת ממך גם כמה סימנים מטרידים שמצביעים על התנהגות כוחנית ומדאיגה.
אלימות כלכלית ונפשית הם אלימות לכל דבר ועניין ובמצב הרגיש שבו את נמצאת - נישואים טריים והריון ראשון - נדרשת עירנות רבה לנורות אזהרה ואת מבחינה בהן אך הבושה מונעת ממך לערב גורם חיצוני שאולי עשוי היה לסייע.
אני לא שיפוטית וממש מבינה את החרדה שלך מפני ביקורת מהסובבים ותחושת כשלון, את גם כל כך רוצה שזה יעבוד ושיהיה בסדר, שאת מאמינה שאפשר לתקן אותו.
לי נראה שהעזרות בקרוב משפחה שמקובל על שניכם או בחבר טוב שישקף לו את הסכנה שבהתנהגויות שלו יכולה לעזור, אם יש מישהו כזה בנמצא.
מעבר לכך ואם אין אדם כזה (לי לצערי לא היה אדם כזה שיכולתי להעזר בו בקשר עם בעלי) - אין מנוס משיחה פתוחה שתבהיר לו שאת לא מובנה מאליה ושעליו לקחת בחשבון גם את הצרכים שלך והערכים שלך. עוד מעט יהיה כאן גם ילד שיהיה צורך להתישב גם בצרכיו.
מאחלת לך המון הצלחה, יקירה ושולחת לך חיבוק נשי תומך. שימרי על נפשך והלוואי שהדברים יסתדרו לטובה.

נישואים טריים מהורהרת
09 ינואר 2021, 07:00
Re: למהורהרת היקרה רביטל
09 ינואר 2021, 08:20
Re: מהורהרת
09 ינואר 2021, 08:38
Re: הי מהורהרת סתם
10 ינואר 2021, 09:33
שתלטנות ואלימות כלכלית. זקוקים לטיפול זוגי. דורית כהן
11 ינואר 2021, 10:11

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר