נישואים טריים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי מהורהרת » 09 ינואר 2021, 08:38

תודה לך רביטל יקרה על תגובתך
לא ציפיתי לתגובה כה מהירה
לצערי הוא אינו מבין את הדברים כך ונעלב כשאני רומזת על אלימות כלכלית. בעיניו הוא לא מחסיר ממני כלום ואני פשוט צריך לדווח לו על כל הוצאה שאני עושה בכרטיס אשראי כי הוא זה שמנהל את ההיבט הכלכלי ובזכותו אנחנו לא במינוס ולכן כדי שתהיה לו שליטה אני צריכה לדווח לו לפני שאני רוכשת משהו בכרטיס אשראי. לפעמים פוחדת להגיד לו את הסכום המדוייק של מה שרכשתי כי פוחדת שיכעס עליי שזה הרבה מדי אז לפעמים מעגלת קצת וכשהוא מגלה שעיגלתי פינות הוא כועס עליי שאני לא צריכה לשקר לו כי הוא לא מחסיר ממני כלום, אבל לא סתם אני משקרת כי יש בי פחד שיכעס עליי אם ידע את הסכום האמיתי
אני לא יודעת מה לעשות ומאוד חוששת ממצב של גירושים, אין לי הורים תומכים אני לבד והוא מרוויח הרבה יותר ממני ואני פוחדת שלא אסתדר עם ילד קטן לבד במידה ונתגרש. כבר יש לי מחשבות קשות שחבל שנכנסתי להריון כל כך מהר ואולי מיהרתי ועשיתי טעות
אני מרגישה שזה לא פייר כלפי העובר שנמצא אצלי בבטן שלא אשם בכלום אבל אלו התחושות שאני מרגישה
הוא כוחני ושתלטן ותמיד המילה האחרונה צריכה להיות שלו. 
הלוואי שהיה פתרון קל
לפחות פרקתי קצת מהלב שלי
תודה לך יקירה

נישואים טריים מהורהרת
09 ינואר 2021, 07:00
Re: למהורהרת היקרה רביטל
09 ינואר 2021, 08:20
Re: מהורהרת
09 ינואר 2021, 08:38
Re: הי מהורהרת סתם
10 ינואר 2021, 09:33
שתלטנות ואלימות כלכלית. זקוקים לטיפול זוגי. דורית כהן