לעדי שם בדוי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לתמר

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 11 ינואר 2021, 20:30

את כותבת כדי לספר לי שצדקת.
זכית היום במילותיו היפות של גבר בוגדני שנשוי לאישה אחרת, ברכותיי על הניצחון.
ארבעה אנשים נפגעו מהבחירה שלכם לבגוד בבני הזוג שלכם, *ואני* זאת שהכאבתי *לך*. הבחירה שלך פירקה אישה אחרת, שלא עשתה לך שום דבר רע, ואשר כאבה לא מזיז לך אפילו, סיכנתם שלומם של נפשות ושל ילדים, אבל העיקר שחזרת כדי להגיד לי שאני זאת שטעתה. במבטם הצר והמרוכז בעצמם של בוגדים, זהו אכן הישג מרשים.
אבל הטעות הייתה שלכם. ואת פגעת בעצמך במו ידייך.

אני נמצאת בפורום הזה זמן רב. אני נמצאת כאן במטרה מוצהרת לסייע לנשים שנבגדו. זאת הייתה אחת ההחלטות שלי ושל בעלי לאחר הבגידה. על הדרך, אני מצליחה לעזור לנשים אחרות, גם לנשים בוגדות, כיוון שיש סיפורים שמצליחים לעורר בי אמפתיה, ויש סיפורים שלא מעוררים בי אמפתיה כלל וכלל, אך אני מוצאת בהם עניין ויכולה לתת ערך. אני מגיבה רק כאשר אני חושבת שיהיה ערך בדבריי, ואף פעם לא מגיבה במטרה לפגוע, כיוון שזו אינה המהות שלי, המהות שלי היא הפוכה.
ציינת באחד הפוסטים שלך את החשש שהדימוי שלך יתעוות בעיניי הגבר השני. ציינתי בתגובה כי זוהי אפשרות, וכי זה לא רלוונטי. שהקשר הוא פיקציה, ולכן הצד המלטף שלו והצד הסוטר שלו, שניהם לא מציאותיים. עוד ציינתי כי אם זה יקרה, ייתכן שהדימוי שלך ישתנה בעיניו כיוון שהוא יתפכח, וייתכן שזה יקרה כיוון שיהיה לו קל יותר לספר לעצמו סיפור כזה.
אני מזמינה אותך לקרוא פוסטים של בוגדים ובוגדות ותיקים יותר בפורום: אישה שחשבה שהגבר השני הוא פסגת האירוטיקה, כולל תיאורים, וחזרה אחרי שנה לספר כמה שבמבט לאחור הסקס היה עלוב, כולל תיאורים. אישה שתיארה גבר אחר כאהבת חייה וכיום לא מבינה איפה היה הראש שלה. לא אני זו שהמצאתי את העיוותים הללו, הזמן גורם לפיכחון מסוים.
אף שאינני מוצאת כל סיבה לגאווה במעשייך, כאישה לאישה אני מעודדת אותך לדבוק בכל גישה שתגרום לך להרגיש טוב יותר (כל עוד אינה פוגעת באחרים), מבחינתי אעודד אותך לחשוב שהבחור מאוהב בך, אם זה מה שיגרום לך לקום בבוקר, להמשיך לחיות, לגדל את ילדייך בחדווה ולא להישבר.

אנשים שיצאו מבגידה טרייה מאוד מרוכזים בפגיעה העצמית שלהם. הם אינם רואים את כל התמונה. במהלך השנים חטפתי אש וגופרית על הפוסטים שלי, המביאים את הצד הנבגד, זה לא מרתיע אותי ותמיד אהיה כאן בראש ובראשונה, להגיד את האמת למען נשים שנבגדו.
אתם הפוגעים, ואתם בחרתם בכך, אף אחד לא עשה לכם שום דבר רע.
המוטיבציה איננה הצער שלי, וזאת לטעותך. אינני בצער כבר כמה שנים. למעשה, הצער על שבעלי שכב עם אישה אחרת, הוא באמת הדבר הראשון שנעלם ובין התופעות הראשונות להתגבר עליהן, יחסית תוך זמן קצר. הזמן פועל מהר, והחרטה והאהבה של בן הזוג בבית מסייעים להעלים את הצער הזה, עד שהאירוע נתפס כלא נעים באותה רמה של לחשוב על האקסיות שהיו לו בצבא... לעומת זאת, מה שנשאר למשך שנה או שנתיים, הן תופעות קשות בהרבה, שאיבדו קשר לבגידה עצמה, והן בבחינת נזק אמיתי.
בין היתר, גם הנזק שנגרם לבעלי, ואשר גרם לו סבל רב, ברמת הדימוי העצמי שלו כשקרן ורמאי, חסר אחריות, החרטה, המצפון, היחס מהילדים (נכון שהיית חושבת שמה שהילדים לא יודעים לא יכול להזיק להם? אז חשבי שנית).
אז כן, אני מסכימה עם הסייפא שלך, אל תיכנסו לזה, זה קשר בזוי וגם מסוכן.

לעדי שם בדוי תמר
11 ינואר 2021, 19:22
Re: לתמר עדי שם בדוי
11 ינואר 2021, 20:30
Re: לעדי תמר
12 ינואר 2021, 09:45
Re: אנג'לה
13 ינואר 2021, 20:26
Re: לאנג'לה עדי שם בדוי
13 ינואר 2021, 22:02
Re: לאנג'לה תמר
14 ינואר 2021, 06:37