ליעל, כי השרשור הקודם ארוך מדי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

ליעל, כי השרשור הקודם ארוך מדי

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 14 ינואר 2021, 08:31

הי יעל,
גם אני חשבתי להרים ידיים, יותר מפעם אחת. גם שיתפתי את בעלי במחשבות האלה. המחיר האישי ששילמתי על הבגידה היה עצום! את חלקו אני נושאת עד היום, והנזק האישי והממשי שנגרם לי בגלל אבדן אמון, כנראה לא יתוקן ללא טיפול מתישהו... ואת זאת לא עשיתי. (אני יודעת שאת בטיפול אישי). אני אישה שונה מאוד היום, לרוב לטובה, אבל עם נספחים קשים וזרים לי, בעיקר של חרדות, שכבר אינן קשורות לבעלי ואיבדו מזמן קשר לבגידה עצמה. לאלו יש השפעה ממשית על חיי, ולא תמיד לטובה.

אבל למחיר יש רווח עצום עוד יותר, אנחנו באמת הגשמנו חלום של המון שנים, ולזרוק זוגיות די מושלמת ואהבה מטורפת, שגורמת לנו לא רק הנאה ונחת, אלא ממש מרימה את שנינו ומעיפה את כל החיים שלנו קדימה - אחרי שנים של תקיעות, אני צריכה להיות משוגעת כדי לוותר על מציאות כזאת. המחשבות שלי על פרידה באו והלכו לעיתים קרובות, ולקח לי המון זמן עד שנעלמו. היה לבעלי חלק גדול בתהליך הזה, ובתגובות האיתנות והמכילות שלו, בכל פעם ששקלתי לשים לזה סוף.
אני לא יודעת מה גיל הילדים שלך, יש בינינו איזשהו הבדל לדעתי. אבל מה שהילדים שלנו מקבלים בשנים האחרונות בבית - הזוגיות, האהבה והאושר שהם חווים מההורים שמגדלים אותם ביחד - זה ברור שעשינו להם תיקון ענק, על שנים של מודל לא כל כך מוצלח. גם על זה לא הייתי יכולה לוותר בקלות.
אני חושבת שכשהרווח יגדל על המחיר, יהיה לך יותר ברור מה לעשות. לא יודעת מה מצבכם, אבל מקווה בשבילך שהמשוואה תתברר לך בקרוב.

ליעל, כי השרשור הקודם ארוך מדי עדי שם בדוי
14 ינואר 2021, 08:31
Re: לעדי שם בדוי יעל
17 ינואר 2021, 06:42
Re: ליעל עדי שם בדוי
17 ינואר 2021, 08:51
Re: תמר
17 ינואר 2021, 11:18
Re: לתמר פרנסואה
17 ינואר 2021, 11:54
Re: עדי שם בדוי
17 ינואר 2021, 14:59